Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bungee Jumping Deneyimleri: Metrelerce Yüksekten Yapılan Adrenalin Yüklü Atlayışlar

Ekstrem spor denince akla ilk gelen aktivitelerden birisi Bungee Jumping olarak bilinmektedir. Videoda bu aktivitenin en nefes kesici anları görülüyor.
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Ayaklarına bir ip bağlanarak çok yüksek noktalardan gözlerini kırpmadan atlayan gözü kara sporcular izleyenlerde şaşkınlık uyandırmaktadır. Videoda metrelerce yüksekten adrenalin yüklü atlayışları ile Bungee Jumping tutkunlarının performanslarını derledik.

Bungee Jumping’e ölmeden önce yapılacak şeyler arasında mutlaka yer vermelisiniz. Bu sporun yapımı son yıllarda daha sık olmaya başlamıştır. Adrenalin dolu bir tutkuyu doyasıya yaşamak isteyenler için, bu spor oldukça cazip bir seçenek olmuştur.

Videoda görüldüğü üzere bu ekstrem sporun tutkunu olanlar kendilerini aşağı bırakırken bir an bile düşünmüyorlar. Akıllarında yükseklik korkusuna dair en ufak bir işaret bulunmayan bu sporcular doyasıya bir heyecan yaşıyorlar.

Bungee Jumping’in görüntülerden de anlaşılacağı üzere ciddi bir cesaret isteyen spor olduğu görülüyor. Bu anı yaşayan sporcuların tutkunlarının büyük keyif aldığına tanık olabilirsiniz. Çok yüksek bir noktadan tamamen serbest olarak düşme duygusunu bu spor ile doyasıya yaşayabiliyorsunuz. Dağların tepesinden kendilerini bırakan sporcuların, kameralarından yansıyan görüntüler, izleyenlerin tüylerini diken diken edebilir.

İlginizi Çekebilir: Wingsuit ve Paraşüt ile Atlama Görüntüleri

Ayaklarına bağlı halatın bir anlık aksilikle kopması halinde sporcuların sağ kalması mümkün değil. Atlayış gerçekleştirdikleri noktalar dünyanın en yüksek noktaları sayılabilir. Bu spor, sporcular kadar izleyenlerin de fazlasıyla ilgisini çekebiliyor.

Bu çılgın atlayış sayesinde kendinizi hiç olmadığınız kadar özgür ve heyecanlı hissetmeniz mümkün. Atlayış anında sporcuların yaptıkları ekstra hareketler, Bungee Jumping sporunda ne kadar usta ve rahat olduklarını da gözler önüne koyuyor.

Eğer kendinizde yeterli cesareti buluyorsanız bu sporu mutlaka denemelisiniz. Bu derece yüksek noktalardan kendinizi boşluğa bırakmak dünyada çok az insana nasip olacak bir şeydir. Adrenalin tutkusunu gidermek isteyenler için Bungee Jumping, en gözde seçeneklerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın