Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Banyo Küvetinden Koltuk Nasıl Yapılır Tanık Olun!

Eski eşyalarını değerlendirme konusunda yetenekli olan insanlar vardır. İşte bunlardan bir tanesi, küvetten koltuk yapımına kalkışıyor.
Son Güncelleme: 
Yorum

İnsanlar hobileriyle uğraşarak zamanlarını kaliteli geçirirler. Bu hobi sizin ilgi alanınızla ilgilidir. Kişiden kişiye değişir. Eski eşyalarınızdan yeni eşyalar üretebilmek de bir hobidir aslında. Evinizde bulunan, artık işinize yaramayan bir eşyaya istediğiniz şekli vererek ortaya farklı bir eşya çıkartabilirsiniz.

Hem hayal gücünüzü hem de el becerinizi iyice geliştirebilecek olan bu hobi evinizin dekorasyonuna da katkı sağlayabilir. Bir örnek verecek olursak eskimiş banyo küvetinden koltuk yapılması oldukça ilgi çekici gelebilir. Öncelikle kafanızda bir taslak oluşturmanız daha sonra bunu uygulamaya dökmeniz yeterli.

Tabi bu işlemi yaparken gerekli olan malzemeleri ve aletlerin kullanılmasını bilmeniz gerekir. Yukarıdaki videomuzda eskimiş banyo küvetinden yapılan koltuğun görüntülerini izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu