Yatırım yapmaya başla!

Buz ile Nasıl Ateş Yakıldığına Dair Etkileyici Görüntülerİnsanlar tarih boyunca ateş yakmak için bir dizi yollara başvurmuştur. Özellikle doğada bir başınıza kaldığınız bir ortamda ateş yakabilmek büyük önem arz etmektedir. Bu videoda ise ateş yakmak için insanın aklına bile gelmeyecek bir yönteme başvuruluyor.

Hiç büyük bir buz kütlesi ile ateş yakılabileceğini düşündünüz mü? Görüntüleri izlediğinizde fazlasıyla şaşıracaksınız. Videoda büyük bir buz kütlesi üzerinde bir takım işlemler yapılarak ateş yakılması mümkün hale geliyor.

Bıçak ile belli bir şekle sokulan buz kütlesi üzerinde güneş ışıkları toplanıyor. Görüntülerde bir merceği andıran buz kütlesi, bu sayede gelen ışığın toplayarak tek bir alanda yoğunlaşmasını sağlıyor. Bu sayede belli bir noktanın bir anda alev aldığına tanık oluyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum