Dubai’nin Yatırım İçin Cennet Olduğunu Kanıtlayan 11 Sebep

Dubai’nin Yatırım İçin Cennet Olduğunu Kanıtlayan 11 Sebep

Dünyanın en yüksek binası unvanını taşıyan Burç Halife’nin şehri. Son zamanlarda herkesin dilinde olan Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nin 7 emirliğinden birisidir. İnanması zor ama daha düne kadar bu şehir bir kasabaydı. 1969 yılında bulunan petrol, Dubai’nin çölleşen kaderini değiştirdi. Dünyanın en zengin şeyhleri, kendilerine milyon dolarlar kazandıran kente kayıtsız kalmayarak burayı turizm, alışveriş ve ticaret şehri haline getirdi. Şimdilerde birçok zengin buraya yatırım yapmak için sırada bekliyor.

Evet, zamanında kimsenin adını bilmediği bu topraklarda, şimdi çağın ötesinde bir şehir yükseliyor. Öyle ki buradan kaçarak uzaklaşanlar, şimdi bir gece geçirebilmek için neredeyse servet ödüyor. Tabi ki dünyanın belli başlı zenginleri de bu durumun farkında. Sahip oldukları serveti arttırabilmek için buraya yatırım yapabilmenin hayalini kuruyorlar. Yeryüzünde binlerce yatırım yapacak alan varken neden mi Dubai? Aslında cevabını sizlerinde bildiği bu konuyu bir de bizden dinlemenizi istedik. Bakalım dünyanın en zengin şehirlerinden olan Dubai’yi diğer yerlerden özel kılan nedenler neymiş.

Dubai ile ilgili bu yazılarımıza da göz atmanızı öneririm;

İşte karşınızda yatırım için Dubai’yi seçmenizi gerektirecek 11 neden:

İsviçre'de gözlerimi açtığım hayatıma, Türkiye'de devam ediyorum. Edindiğim tecrübeler ve edebiyata olan sevgim, beni yazmaya teşvik eden bir hal aldı. Bilgiye olan açlığım ise araştırmacı kişiliğimi öne çıkardı. Paratic.com adresi ise şimdiye kadar edindiğim ve edinecek olduğum bilgileri, sizlerle paylaşmam için iyi bir aracı. Yazılarımı sizlerle paylaşmaktan büyük bir keyif alıyorum.

HİÇ YORUM YAPILMAMIŞ, SEN YAPMAK İSTER MİSİN?

Yorum Yapın