Yatırım yapmaya başla!

Ziraat Bankası’nın 155. Yıl Anısına Hazırladığı Reklam Filmi Büyük Beğeni TopladıÜlkemizin geçmişi en zengin bankalarından biri olan Ziraat Bankası, kuruluşunun 155. yılını kutluyor. Banka geride bıraktığı 155 yılın anısına Yeşilçam temalı bir reklam filmi yayınladı. Televizyon kanallarında sıklıkla dönmeye başlayan reklam filmi, tüm kesimlerden büyük beğeni topladı. ,

Özellikle pek çok kullanıcı reklam filmiyle ilgili görüşlerini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Reklam filminde Yeşilçam filmlerinden hafızalara kazınmış sahnelere yer verilmiş. Reklam filminde Erol Taş, Dinçer Çekmez, Hulusi Kentmen, Adile Naşit, Münir Özkul, Hülya Koçyiğit ve Halit Akçatepe gibi Yeşilçam’ın efsane isimlerinin oynadığı filmlerden alıntılar yapılmış.

Orjinal filmlerden 3 boyutlu olarak kesilen karakterler, reklam filminde başarılı bir kurgu örneği olarak karşımıza çıkıyor. Sosyal medyada kimi kullanıcılar reklam filmini çok beğendiğini dile getirirken, kimi kullanıcılar ise olumsuz görüşlere yer verdi. Ziraat Bankası’nn 155. yılına özel hazırladığı reklam filmine yönelik sosyal medyada yapılan paylaşımlardan bazıları şu şekilde.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum