Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ziraat Bankası’nın 155. Yıl Anısına Hazırladığı Reklam Filmi Büyük Beğeni Topladı

Ülkemizin geçmişi en zengin bankalarından biri olan Ziraat Bankası kuruluşunun 155. yıl dönümü için hazırladığı video bizi hem güldürdü hem duygulandırdı.
Son Güncelleme: 
Yorum

Banka geride bıraktığı 155 yılın anısına Yeşilçam temalı bir reklam filmi yayınladı. Televizyon kanallarında sıklıkla dönmeye başlayan reklam filmi, tüm kesimlerden büyük beğeni topladı. ,

Özellikle pek çok kullanıcı reklam filmiyle ilgili görüşlerini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Reklam filminde Yeşilçam filmlerinden hafızalara kazınmış sahnelere yer verilmiş. Reklam filminde Erol Taş, Dinçer Çekmez, Hulusi Kentmen, Adile Naşit, Münir Özkul, Hülya Koçyiğit ve Halit Akçatepe gibi Yeşilçam’ın efsane isimlerinin oynadığı filmlerden alıntılar yapılmış.

Orjinal filmlerden 3 boyutlu olarak kesilen karakterler, reklam filminde başarılı bir kurgu örneği olarak karşımıza çıkıyor. Sosyal medyada kimi kullanıcılar reklam filmini çok beğendiğini dile getirirken, kimi kullanıcılar ise olumsuz görüşlere yer verdi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu