Yatırım yapmaya başla!

Efsanevi Kayak Malzemesi Snowboard’un Nasıl Üretildiğine Tanık Olun!Spor, oldukça geniş bir alandır ve her insanın kendine uygun gördüğü sporu yapması hayatını fazlasıyla güzel bir noktaya taşır. Bu sporlardan biri olan snowboard karda yapılır ve fazlasıyla heyecan vericidir. Snowboard yapabilmek için bazı malzemelere ihtiyaç vardır.

Bu malzemelerden biri olan snowboard kayağının yapılışından bahsedeceğiz. Bu alet birçok katmandan oluşan bir sandviç gibidir. Bu katmanlar üst üste yapıştırılır ve bir kalıbın içerisine yerleştirilir. Yapıştırılan katmanlar ısıtılan kalıbın içinde yarım saat pişirilmeye bırakılır.

Yarım saatin sonunda katmanlar kalıptan çıkarılır, istenilen şekil verilir ve son olarak yağlanır. Yukarıdaki videomuzda bu aşamaları adım adım izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum