Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Usta Pilotların Savaş Uçakları ile Sergilediği En İyi 10 Akrobasi Hareketi

Bu videoda teknoloji harikası uçakların akrobatik hareketlerine yer verdik. İşte gökyüzünde sergilenen etkileyici performanslar...
Son Güncelleme: 
Yorum

Savaş uçakları dünyanın güçlü ordularının en önemli güçlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Hava kuvvetleri için en önemli silahlardan birisi olan Savaş uçakları, kimi zaman ise farklı etkinlikler ile karşımıza çıkmaktadır.

Birbirinden usta pilotların savaş uçakları ile sergilediği en iyi 10 akrobasi hareketini beğeniyle izleyeceksiniz. Devasa büyüklükte jet motorlarına sahip olan bu uçaklar, gökyüzünde muhteşem bir gösterinin başrolünü oynuyorlar. Pilotların bu seviyede bir performansı ortaya koyabilmesi için çeşitli birikim ve donanımlara sahip olması gerekmektedir.

Uçaklar sergilediği şovlarla hem izleyenlere unutulmaz anlar yaşatırken hem de güç gösterisi yapıyorlar. Görüntülerini izlediğiniz uçaklar, özellikle çeşitli renklerde çıkardıkları dumanlarla beraber gökyüzünde eşsiz bir gösteriyi bizlere sunuyorlar.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu