Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kayak Meraklılarının Hem Komik Hem de Korkunç Düşme Anları

Kayak yapma şansınız oldu mu? Peki, bundan zevk aldınız mı? Videomuzda kayak meraklılarının hem komik hem de korkunç düşme anları bulunuyor:
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Kış aylarında kar manzarası oldukça keyif verici oluyor. Tabi bu manzarayı eğlenceli hale getirebilen kayak merkezleri de fazlasıyla heyecan dolu oluyor. Bembeyaz sergilenmiş karların üzerinde kayarak tatil yapmak, aynı zamanda manzaranın da tadını çıkarabilmek bu kayak merkezlerinde oldukça mümkün.

Eğlenceli olan kısmının yanında az da olsa tehlikeli yanları da var. Dengede duramamak, kayarken ters bir hareket yapmak, dikkat dağılımı gibi nedenler insana fiziksel zararlar verebilecek olan kazalara neden oluyor.

Bu kazaların oluşmaması için kayak yapma konusunda profesyonel insanlardan yardım almak gereklidir. Kayak yapan insanların başına gelen kazaları, yukarıdaki videomuzda izleyebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın