Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Evde Kartondan Yapabileceğiniz Madeni Para Makinesi

Yukarıdaki görüntülerde sadece karton, cetvel ve yapıştırıcı yardımı ile ev yapımı para toplama makinesinin nasıl yapıldığını görebilirsiniz.
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Günlük harcamalarımız esnasında madeni paralar mutlaka etrafımızda olmaktadır. Yaptığımız her harcama sonrasında bir anda cebimizde çok miktarda madeni paranın biriktiğine tanık olabiliriz.

Bir avuç dolusu madeni parayı saymak ve birbirinden ayırmak bize zor gelebilmektedir. Ya da bir ufak bir işletmenin başında iseniz, müşterilerinize para üstü verirken madeni paraları seçmekte zorlanabilirsiniz. Çünkü elinizde çok miktarda bozuk para mevcuttur.

Ancak videoda bu duruma çok basit bir çözüm getirilmiş. Evde kendi imkanlarınızla kartondan yapabileceğiniz madeni para makinesi ile bu ufak ama can sıkıcı soruna etkili bir çözüm getirebilirsiniz. Kartondan yapılmış bu basit kutu ile farklı büyüklüklere sahip madeni paraları, kutunun içine atarak farklı bölmelerde biriktirebiliyorsunuz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın