Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dünya’ya Başka Gezegenler Çarpması Halinde Neler Olacağına Dair Görüntüler

Bir komplo teorisi olarak ara ara duyduğumuz dünyaya başka gezegenlerin çarpması durumu hepimizde ilgi uyandırır. Videoda bunlardan birini görüyorsunuz:
Son Güncelleme: 
Yorum

Samanyolu galaksisi içerisinde Dünya ile beraber pek çok farklı büyüklüğe ve özelliklere sahip gezegenler bulunmaktadır. Bu gezegenlerden bazıları Dünya’ya nazaran çok daha büyük boyutlarda olurken bazıları ise daha küçük olmaktadır.

Galaksinin içerisinde bulunan denge gereği tüm gezegenlerin kendilerine has bir yörüngesi bulunmaktadır. Bu sayede çok uzun yıllar boyunca gezegenler varlığını sürdürmektedir Görüntülerde ise bugüne kadar hiç yaşanmamış olayların olması halinde sonuçlarının nasıl olacağının simülasyonuna tanık oluyorsunuz.

Dünya’nın galakside bulunan başka gezegenler ile çarpışması halinde nasıl görüntülerin ortaya çıkacağını bilgisayar ortamında görebiliyorsunuz. Bu gezegenlerin herhangi birinin Dünya’ya çarpması sonucu gezegendeki tüm canlı hayatının yok olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu