Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dev Dalgalara Maruz Kalan 5 Geminin Yaşadığı Korku Dolu Anlar

Videoda açık denizlerde ilerleyen ve dev dalgalara maruz kalan gemilerin yaşadığı korku dolu anları izliyorsunuz.
Son Güncelleme: 
Yorum

Deniz taşımacılığının can damarı gemiler dünyanın her yerinde seyir halinde bulunmaktadır. Gemiler içinde bulundukları deniz yada okyanusun koşullarına göre zaman zaman çeşitli badireler atlatabilirler. Özellikle bir fırtına anında çıkan büyük dalgalar, çoğu gemiye çok zor anlar yaşatmaktadır.

Özellikle olumsuz hava koşullarının etkisiyle açık denizlerde dev dalgaların olduğuna tanık oluruz. Güçlü dalgaların son derece büyük gemileri fazlasıyla sarstığı görüntülere yansıyor.

Açık denizde fırtınaya yakalanan gemiler devasa büyüklükteki dalgalarla karşı karşıya gelebiliyorlar. Olumsuz hava şartlarının etkisiyle çok kez nice gemiler denizdeki dalgalara karşı koyamayarak alabora olmuştur. Gemilerin büyük dalgalar ile olan sınavını etkilenerek izleyeceksiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu