Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Acer Oyunculara Özel Uzay Aracı Görünümlü Koltuk Üretti!

Dünyanın önde gelen bilgisayar üreticilerinden Acer, piyasaya ses getiren ürünler sunmaya devam ediyor. Videoda müthiş koltuğunu izliyorsunuz:
Son Güncelleme: 
Yorum

Şirket son olarak oyunculara özel olarak ürettiği yeni koltuğunun duyurusunu etkileyici bir video ile yaptı. Oyunculara özel mouse ve klavyeler ile adından söz ettiren şirket şimdi de son derece rahat oyuncu koltuğu ile karşımıza geliyor.

Uzun süre oyun oynayan kullanıcıların en dertli olduğu konuların başında bel ve sırt ağrıları gelir. Ancak Acer’ın müthiş bir video ile tanıttığı bu oyuncu koltuğu ile yorgunluk hissini unutmak mümkün olabilir. Bilgisayar başında uzun süre vakit geçiren kullanıcılar için her türlü rahatlığın ve ergonominin hesaplandığı videodan anlaşılıyor.

Acer Predator Thronos adıyla duyurulan koltuğun görüntüsüyle adeta bir uzay aracını andırdığını söyleyebiliriz. Elektronik kumandalar ile yönetilen koltukta bir bilgisayar kullanıcısının ihtiyacı olabilecek tüm ayrıntılar düşünülmüş.

Genel itibari ile koltuk fiyatlarının cep yaktığı düşünüldüğünde, bu muhteşem oyuncu koltuğunun fiyatı dudak uçuklatacaktır. Heyecan yaratan video ile duyurusunu yapan Acer, koltuğun piyasaya çıkacağı tarih ve fiyatıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmış değil.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu