Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!


Hakkında


Paratic.com, “Türkiye’nin Para Portalı” sloganı ile RSS Interactive Ltd. Şti. bünyesinde 2014 yılının Haziran ayında yayın hayatına başlamıştır. Yatırım, Bankalar, Girişimcilik, Kişisel Gelişim, Yaşam ve Sektörel kategorilerinde, Türkiye’nin en kapsamlı finans portalı olmayı amaç edinmiştir.

Toplamda 11 ana ve 48 alt kategoride, okurlarına kaliteli içerik hizmeti sunan Paratic.com, paranın söz konusu olduğu her alanda ilgi çekici içerikler oluşturmaktadır. Haberler, Canlı Piyasa Verileri, Galeriler, Listeler, Testler ve Videolar kategorilerini de bünyesine dahil ederek, Türkiye’de benzersiz bir portal haline gelmiştir. Ek iş fikirleri, para yönetimi ve sosyal içerikleri sayesinde dikkat çeken Paratic, hız kesmeden yayın hayatına devam etmektedir.

2017 yılının başında 6000’i geçen kaliteli içeriğiyle ayda 3.000.000 tekil ziyaretçiye erişmektedir. Sitemizin en çok trafik çeken organik kelimelerinin başında “Paratic” kelimesinin gelmesi, 5 yıllık sürede dev bir marka haline geldiğinin kanıtıdır.

Paratic.com, güçlü yazar kadrosu ve büyük okur kitlesi sayesinde Türkiye’de benzeri olmayan dev bir para portalı olmuştur. Ülkemizdeki finansal okur yazarlığa katkı sağlamayı amaç edinmiş olan Paratic, internette para kelimesinin tam karşılığı olma gayesindedir. Her zaman siz değerli okurlarımız için en iyisini üretmeye çalışacağız.

Paratic.com hakkında görüşlerinizi, yorumlarınızı ve isteklerinizi İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.