Hakkında

Paratic.com, “Türkiye’nin Para Portalı” sloganı ile RSS Interactive Ltd. Şti. bünyesinde 2014 yılının Haziran ayında yayın hayatına başlamıştır. Yatırım, Bankalar, Girişimcilik, Kişisel Gelişim, Yaşam ve Sektörel kategorilerinde, Türkiye’nin en geniş kapsamlı finans portalı olmayı amaç edinmiştir.

Toplamda 6 ana ve 34 alt kategoride, okurlarına kaliteli içerik hizmeti sunan Paratic.com, paranın söz konusu olduğu her alanda en ilgi çekici içerikleri oluşturmaktadır. Haberler, galeriler ve video içerikler ile Türkiye’de benzersiz bir portal haline gelmiştir. Ek iş fikirleri, para yönetimi ve sosyal içerikleri ile büyük bir ilgi gören Paratic, hız kesmeden yayın hayatına devam etmektedir.

2017 yılının başında 5000’i geçen kaliteli içerikleriyle ayda 2.000.000 farklı ziyaretçiye ulaşmıştır. Sitemizin en çok trafik çeken organik kelimelerinin başında “Paratic” kelimesinin gelmesi, 3 yıl gibi bir sürede dev bir marka haline geldiğinin kanıtıdır. Dikkat çeken yazıları ile takdir ve beğeni toplamaya da devam etmektedir.

Paratic, güçlü yazar kadrosu ve büyük okur kitlesi ile Türkiye’de benzeri olmayan dev bir para portalı olmuştur. İnternet sektöründe para kelimesinin tam karşılığı olarak görülmeye başlamıştır. Yoluna hız kesmeden, çok daha kaliteli bilgiler paylaşarak devam edecektir.

Paratic.com hakkında görüşlerinizi, yorumlarınızı ve isteklerinizi İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.