Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Samsung’un Beklenen Bombası Galaxy Note 10 için Heyecanlandıran Teaser GeldiSamsung’un Beklenen Bombası Galaxy Note 10 için Heyecanlandıran Teaser Geldi

Akıllı telefon pazarında en büyük paya sahip olan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemilerini tanıtmaya ara vermeden devam ediyor. Şirkette son günlerde Note serisinin son üyesi Galaxy Note 10’un heyecanı hakim.

Büyük ekran ve yüksek donanım arayanlar için geliştirilen yeni amiral gemisinin Ağustos ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Bekleyişin sürdüğü şu günlerde heyecanı artıran yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Hazırlanan kısa tanıtım videosunda Galaxy Note 10’a dair pek çok özelliğe dair sızıntıya yer verilmiş. Bu özellikler arasında kablosuz şarj özelliğinin bir adım öne çıktığını söyleyebiliriz. 20W kablosuz şarj özelliğine sahip olması beklenen Note 10, aynı güçte tersine şarj paylaşımı yapabilecek.

Samsung’un Endonezya sayfasından paylaşılan videoda telefonun teknik özelliklerine dair çok fazla detay paylaşılmış değil. Ancak yeni amiral gemisinin verimlilik anlamında kullanıcıyı fazlasıyla tatmin edeceği vurgulanıyor. Yapılan paylaşımda “Zorluklara veda edin ve güçlülere merhaba deyin! 8 Ağustos 2019’da bir sonraki güçlü Galaxy’e bakın.” açıklamasına yer verildi.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10’un tanıtımı 8 Ağustos tarihinde düzenlenecek etkinlik ile yapılacak. Önümüzdeki ay gerçekleştirilecek tanıtımda Samsung’un yeni canavarıyla ilgili tüm detaylara kavuşma imkanı bulacağız. Düzenlenecek tanıtım öncesi hazırlanan kısa tanıtımı videodan izleyebilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur