Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Trump Karşıtlarını Tek Çatı Altında Toplayacak Yüzük: Blue

Trump Karşıtlarını Tek Çatı Altında Toplayacak Yüzük: Blue

Geçen hafta düzenlenen 58. ABD başkanlık seçimleri sonuçlandı. Uzun ve yorucu bir kampanya döneminin ardından başkanlık koltuğuna Donald Trump oturdu. Seçim öncesine kadar otoriteler, her ne kadar Clinton’un başkan olacağını düşünse de sonuçlar herkesi şaşırttı ve ABD’nin 45. Başkanı Donald Trump oldu. Goldmans Sachs dahil birçok yatırım bankası ve anket şirketleri, tahminlerinde yanıldılar. Trump, seçim sonrası yaptığı konuşmalarda; “Tüm ülkelerle anlayaşmaya çalışacağız, fakat bizimle anlaşmak istemeyenler ise bir daha Amerika’dan yardım göremeyecek.” cümlesini sıklıkla kullandı. Trump, daha önce de olay yaratan görüşleri ile sık sık gündeme gelmişti. Detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ülke içerisindeki bölünmeye de dikkat çeken TrumpBen tüm Amerikalıların başkanı olacağım” diyerek insanları tek bir çatı altında toplamak istediğini belirtti. Yalnız buna karşın sosyal medyada başlayan “benim başkanım değil” mesajı, inanılmaz boyutlara ulaştı ve insanların sokağa dökülmesine sebep oldu. Trump Tower’a kadar gelen kalabalık, slogan atmaya uzunca bir süre devam etti. Eylemler New York ve California’da ciddi boyutlara ulaşırken bazı eyaletlerde polisler, açtıkları ateş ile 5 kişinin yaralanmasına sebep oldu.

Seattle’da başlarına geleceklerden habersiz insanlar, yeni başkanlarına karşı protesto yapmaya başlamalarının ardından gecenin devamını hastanede geçirmek zorunda kaldılar. Birkaç gözaltıyı da unutmamak gerekiyor. ABD’nin geleceğinden endişe duyan insanlar, Trump’a karşı bir araya gelmeye çalışıyorlar. Hatta California eyaleti, 2019 yılında referanduma giderek bağımsızlıklarını talep edeceklerini dahi açıkladılar. Trump ile savaşmak isteyen tüm insanlar, herkesi birlik olmaya ve ülkelerini kurtarmaya çalışıyorlar.

İşte, tam da bu noktada devreye “Blue” giriyor:

“Blue” Satışlarından Elde Edilecek Gelirle Bağış Yapılacak

"Blue" Satışlarından Elde Edilecek Gelirle Bağış YapılacakKüçük bir şirket olan BREAKFAST NY tarafından çıkarılan “Blue”, Trump ile mücadele etmek isteyen insanların yeni favorisi haline gelecek gibi görünüyor. Şirket yaptığı açıklamada; insanların şimdi ne yapacağız, neler olacak ve Trump’a nasıl karşı koyacağız tarzındaki sorularına Blue ile yanıt vermek istediklerini aktarıyor. Aynı zamanda bu yüzüğün bir hatırlatıcı olacağını ve ilerleyen zamanlarda çok büyük amaçlar doğrultusunda savaş verdiklerini anımsatacağını söylüyorlar.

BREAKFAST NY, bu yüzüklerden hiçbir kar amacı gütmediklerini belirtti. Ekibin tek isteği, ateşin altına atılmak üzere olan organizasyon ve vakıflara yardım etmek. Bunların arasında Trump’ın saygısızlık ederek saf dışı etmeye çalıştığı; kadın hakları, LGBT ve sivil toplum örgütleri gibi kuruluşların olduğunu açıkladılar. Yardımların nereye gideceğine dair her şeyi açık bir şekilde belirttiler. “Blue” ile beraber “birbirimizi tanıyabileceğiz” diyerek Trump karşıtı kişileri kendi aralarında görmek istediklerini, üstüne basa basa açıkladılar.

BREAKFAST NY, yüzüğü piyasaya sundukları ikinci günde seri üretime geçmek için gereken parayı destekçilerinden sağladı. Şu ana kadar 13 bin dolarlık ön sipariş alan ekip, gidişattan oldukça memnun. Ayrıca bu yardımlara, her saniye bir yenisi daha ekleniyor. Yalnızca 20 dolar fiyat etiketi biçilen bu yüzükler, 2017 Ocak ayında sahiplerine teslim edilecek.

Trump karşıtları, seçim sonuçları açıklandığı andan beri sokaklarda. Clinton yandaşı olanların hepsi, tepkilerini “benim başkanım değil” sloganıyla devam ettiriyorlar. Trump Tower binasının etrafında sürekli bir kalabalık, ellerinde pankartlarıyla slogan atmaya devam ediyor. BREAKFAST NY ekibinin amacı ise tüm bunlar sona erdiğinde insanlara ne uğruna savaş verdiklerini hatırlatacak manevi değeri olan bir yüzük. Ayriyeten bu yüzük ile Trump’ın ateş altına attığı vakıf ve organizasyonları maddi olarak desteklemek. Seçim kampanya sürecinde ırkçı söylemlerde bulunan Trump’ın gelecek zamanlarda ne yapacağı ise herkes tarafından merak edilir hale gelmiş durumda…Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum