Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Robert Kiyosaki “Neden Bitcoin” Başlığıyla Hedefini Paylaştı

Ünlü finans uzmanı Kiyosaki, 21 Nisan’da Twitter üzerinden BTC’yi neden desteklediğini ve fiyat hedefini duyurdu. İşte detaylar;
Robert Kiyosaki “Neden Bitcoin” Başlığıyla Hedefini Paylaştı
HABER GİRİŞ

Yatırımcıların yakından tanıdığı ve Zengin Baba, Yoksul Baba’nın yazarı Robert Kiyosaki, sosyal medya hesabı üzerinden “Neden Bitcoin” başlıklı bir paylaşım yaptı. Kiyosaki açıklamasında Bitcoin’i (BTC) neden desteklediğini açıkladı.

BTC’ye olan sevgisini vurgulayarak öncü kripto para biriminin hükümet ve merkez bankası kontrolünden bağımsız olduğuna dikkat çekti. BTC’nin geçmişte 20 bin dolara ulaştığında ve daha sonra sıfıra düştüğünde yaşadığı hisleri paylaşan ünlü yatırımcı, BTC’nin tekrar 6 bin dolara tırmanışını izlediğini anımsattı.

İnsanların ABD Merkez Bankası FED veya devleti değil, Bitcoin’i desteklediğini ifade etti. Kiyosaki, geçmişte olduğu gibi BTC için iyimser ifadeler kullanmaya devam etti ve 100 bin dolara ulaşabileceğini kaydetti. Bitcoin 28 bin 189 dolardan işlem görüyor.

Yazar, 18 Nisan’da BTC’ye olan güvenini vurgulayarak FED’in, Hazine’nin ve ABD Başkanı Joe Biden’ın yalancı olduğunu söylemişti.

Ünlü yatırımcının finans dünyasında kripto paralar ve özellikle amiral kripto para birimi BTC ile ilgili iyimser ifadeleri, milyonlarca yatırımcı tarafından yakından takip ediliyor. Piyasalarda kripto paralara güvenilmemesi gerektiğini dile getiren isimler olsa da bazı yatırım ve finans uzmanları mevcut koşullarda en mantıklı yatırım aracının kripto paralar olduğunu vurgulamaya devam ediyor.

Manşet Haberleri
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%
Bitcoin Günü Nasıl Kapatır?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.