Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Özel Bankalar da Promosyon Yarışına Dahil Oldu!

Sosyal Güvenlik Kurumu, resmi web sitesi üzerinden promosyon sürecine özel bankaların da katıldığını açıkladı. Listede hangi bankalar var?
Özel Bankalar da Promosyon Yarışına Dahil Oldu!
HABER GİRİŞ

Milyonlarca emekli, promosyon süreciyle ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), geçtiğimiz günlerde kamu bankalarının promosyon ödemeleri yapmaya başlayacağını duyurmuştu. Bugün yapılan açıklamada özel bankaların sürece dahil olduğu bilgisi verildi.

SGK’nın resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, emekli aylık ödemelerinin Bankalar aracılığıyla yapıldığı belirtildi. Emekli aylığı alan vatandaşlar için promosyon ödemeleri 2 katına çıkarılarak 8 bin – 12 bin lira arasında belirlenmişti. Ayrıca ölüm aylığı alan hak sahiplerine 5 bin lira promosyon ödemesinin yapılacağı açıklanmıştı.

Sosyal Güvenlik Kurumu, promosyon doğrultusunda bazı bankalarla protokol imzalandığını belirtti.

Protokol imzalanan bankalar Akbank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Denizbank, Fibabanka, ING Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Odea Bank, QNB Finansbank, Şekerbank, C. Ziraat Bankası, Turkish Bank, Türkiye Ekonomi Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye Garanti Bankası, Türkiye Halk Bankası, Türkiye İş Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Ziraat Katılım Bankası olarak sıralandı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın