Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan’dan Enflasyon Mesajı: Sorunları Çözecek Olan Yine Biziz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize’de düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi. Erdoğan hayat pahalılığı ve enflasyona dair mesajlar verdi.
Erdoğan’dan Enflasyon Mesajı: Sorunları Çözecek Olan Yine Biziz
HABER GİRİŞ

Cumhurbaşkanı Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize mitinginde vatandaşlara hitap etti. Erdoğan’ın gündeminde hayat pahalılığı ve enflasyonla mücadele konusu vardı. Toplumu yıllarca köken ve hayat tarzı üzerinden bölmek isteyenlerin olduğunu geçmişte zor ve karanlık günler yaşandığını belirten Erdoğan, bu kavgalardan en büyük zararı devlet ve millet olarak gördüklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ekonominin kan kaybettiğini, kardeşim kardeşe düşman olduğunu belirterek “Kendi iç meselelerimizle uğraşmaktan dünyadaki yenilikleri yakalayamadık. Şampiyonlar Ligi’nde oynaması gereken ülkemiz ikinci ligde oldu. Ülkemizi içine düştüğü bu cendereden hamdolsun biz kurtardık.” diye konuştu.

Erdoğan: Sıkıntıların Üstesinden Geleceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, hayat pahalılığı ve enflasyon başta olmak üzere yaşanan sıkıntıların muhakkak üstesinden geleceklerini vurgulayarak, “Son 21 yılda pek çok başarıya imza atmış bir hükümet olarak bugünkü sorunları biz çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Siyasete kazandırdıkları istikrar ve güven iklimi sayesinde Türkiye’yi her alanda 3 kat, 5 kat, 10 kat büyüttüklerini belirten Erdoğan, “İhracatımızı 36 milyar dolardan aldık, 256 milyar dolara çıkardık. Turist sayımızı 13 milyondan aldık, 57 milyona ulaştırdık. Milli gelirimizi 238 milyar dolardan aldık, 1 trilyon dolar seviyesine getirdik.” açıklamasında bulundu.

Erdoğan, ilk insanlı Uzay misyonunun tamamlandığını belirterek “İnşallah yakın bir tarihte ikinci astronotumuzu da uzaya göndereceğiz. Artık Ayşe’ler Mehmet’ler uzaya gidecek. Bu millete bu yakışır” diye konuştu.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.