Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bakan Yerlikaya Gözdağı Verdi: Biraz Daha İşimiz Var

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, organize suç örgütleriyle ilgili mücadelelerinin devam edeceğini söyledi. Detaylar haberde...
Bakan Yerlikaya Gözdağı Verdi: Biraz Daha İşimiz Var
Son Güncelleme: 

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Türkiye’nin Huzuru Adana” başlıklı güvenlik toplantının ardından açıklamalarda bulundu. Bakan Yerlikaya, toplantıda, Adana’nın huzur ve güvenliği için Valilik koordinasyonunda, emniyet, jandarma ve sahil güvenliğin yapmış olduğu hizmetleri masaya yatırdıklarını söyledi.

Adana’nın çok büyük ve özel bir şehir olduğunu anlatan Yerlikaya, tarımdan sanayiye, ticaretten hizmet sektörüne, her alanda başarıdan başarıya koşan kentin huzurun en güzelini hak ettiğini ifade etti.

Bakan Yerlikaya uyuşturucu ve organize suçla mücadelelerine yönelik açıklamasında, “Zehir tacirlerinin nefesini kesmekte, organize suç örgütlerinin tamamını enseleyip adalete teslim etmekte kararlıyız.” diye konuştu.

Yerlikaya sözlerini, “Özellikle organize suç örgütleriyle ilgili kendimize süre biçtik. Bugüne kadar yapılanları ve onların isimlerini zikretmiyorum ama bizim biraz daha işimiz var. Bunların da hakkından geleceğiz hiç merak etmeyin.” ifadeleri ile sürdürdü.

Düzensiz göçe karşı çalışmayı sürdürdüklerini beliren Yerlikaya, asıl hedefleri olan göçmen kaçakçısı organizatörleri ile ilgili kendilerine bilgi verilmesini istedi.

MANŞET HABER
Döviz ve Borsa Kazançlarına Vergi Artırımı İddiası

Vatandaşların huzuru için gece gündüz çalışmaya söz verdiklerini vurgulayan Bakan Yerlikaya, “Suçları önleme, işlenen suçları en kısa zamanda aydınlatıp adalete teslim etme noktasında kararlılığımızı, her zaman görmeye devam edeceksiniz.” diye konuştu. (AA)

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu