Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Aylardır Hareketsiz O Altcoinde Yükseliş Başlıyor Olabilir

XRP’nin teknik görünümü aylar süren yatay seyrin ardından yükselişin başlayabileceğine işaret ediyor. Ayrıntılar haberde…
Aylardır Hareketsiz O Altcoinde Yükseliş Başlıyor Olabilir
HABER GİRİŞ

Kriptp para yatırımcılarının uzun süredir yükselişini beklediği XRP’de yeni bir hareket yaklaşıyor olabilir. Son grafik modelleri, altcoinin düşük seviyelerinden bir geri dönüşe başlayabileceğini gösteriyor. Daha önce U.Today’da belirttiğimiz gibi, kısa vadeli hareketli ortalamanın uzun vadeli hareke

XRP için potansiyel büyümeye işaret eden Golden Cross olarak bilinen teknik bir hareket geçtiğimiz günlerde gerçekleşmişti. XRP yazım itibarıyla 0,62 dolar civarında işlem görüyor. Fiyat, yükseliş trendinin oluştuğunu gösteren erken bir işaret olan 21 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) üzerine çıktı.

XRP teknik görünüm
Kaynak: TradingView

Bu yükseliş eğilimi devam ederse direncin 0,64 dolar seviyesinin yakınında test edildiği görülebilir. Söz konusu seviyenin aşılması yeni bir rallinin başlamasına neden olabilir.

Teknik veriler XRP için bir sonraki hedefin 0,68 dolar seviyesi olabileceğini gösteriyor. Düşen fiyatı yakalayabilecek ve gelecekteki bir geri dönüşün temelini oluşturabilecek 0,58 dolarda güçlü bir destek olduğu görülüyor.

21 EMA’nın üzerindeki atılım ve Golden Cross oluşumu, fiyat artışı umut edenler için olumlu göstergeler olmakta. Yatırımcılar ve yatırımcılar, XRP’nin bu anı yakalayıp yakalayamayacağını ve tutarlı bir yukarı yönlü yörünge oluşturup oluşturamayacağını görmek için takip edecek.

GCM Yatırım Banner

XRP daha önce Kasım 2020’de ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan dava nedeniyle büyük darbe almıştı. Takip eden süreçte bu davada Ripple lehine gelişmeler yaşanmıştı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.