Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yatırımcıya Kazandıran Şirket Bir İhalede Daha 1’inci Oldu

Yatırımcıya bir haftada yüzde 50'den fazla kazandıran şirket, katıldığı ihalede birinci olduğunu duyurdu. Detaylar haberde...
Yatırımcıya Kazandıran Şirket Bir İhalede Daha 1’inci Oldu
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

İhale açıklamalarına doymayan şirket Kuzey Boru A.Ş, bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden katıldığı ihale hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ihaleye katıldığını açıkladı. Kuzey Boru, boru temini kapsamındaki ihalede en avantajlı fiyatı vererek 1’inci olduğunu duyurdu.

Bahsi geçen ihalenin baz bedelinin 112 milyon 507 bin 646 TL olduğu aktarıldı. İhale hakkındaki gelişmelere yönelik kamuoyu ve yatırımcılara bilgi verileceği bildirildi.

Şirketin borsada işlem gören hisseleri (KBORU) yükselişi ile dikkat çekmeye devam ediyor. Dün saat 12.20’de tavan yaparak 77,55 TL’ye yükselen hisseler, bugün yine tavan yaptı.

Kuzey Boru Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Bugün açılışı 82 TL’den yapan hisseler, saat 10.35 itibarıyla 85,30 TL’ye yükselerek tavan yaptı. Hisseler yatırımcıya bir haftada yüzde 50’den fazla kazandırdı. Aylık bazda kazancı yüzde 90’ı geçti. Şirket dün Sulama Projesi kapsamında malzeme alımı ihalesinde en avantajlı teklifi verdiğini duyurmuştu. 1’inci olduğu ihalenin baz bedelinin 47 milyon 007 bin 153 TL olduğunu aktarmıştı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın