Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ünlü Uzman: XRP Fiyatının Yükseliş İhtimali Düşüşten Daha Fazla

Ünlü analist, Ripple ağının yerel kripto para birimi XRP'nin fiyatını değerlendirdi ve yükseliş ihtimalinin ağır bastığını söyledi. Detaylar haberde;
Ünlü Uzman: XRP Fiyatının Yükseliş İhtimali Düşüşten Daha Fazla
Son Güncelleme: 
Yorum

Ripple ağının yerel kripto para birimi XRP, düşüş yönlü güçlerin ilk toparlanma girişimlerini engellemesiyle kendisini 0,55 dolarlık direnç seviyesiyle mücadelenin içinde bulmuş durumda. Peki, fiyatı önümüzdeki günlerde neler bekliyor?

Ünlü kripto analisti Lockridge Okoth, altcoinin mevcut fiyatını değerlendirirken fiyatı, önümüzdeki saat ve günlerde nelerin bekleyebileceğine değindi.

Analist, XRP için Dikkat Edilmesi Gereken Seviyeleri Verdi

Analist, öncelikle XRP fiyatının kararsızlığını koruduğuna ve göreceli güç endeksinin (RSI) hala yatay hareket ettiğine dikkat çekti.

Havale tokenının 0,5203 dolar seviyesinde seyretmeye devam ettiğini, teyit edilmiş bir düşüş trendi için, XRP’nin 0,48 dolar civarındaki sipariş bloğunun ortalama eşiğinin altında bir günlük kapanış kaydetmesi gerektiğini ifade etti.

Xrp Fiyat Grafigi
Kaynak: TradingView

“Yükseliş Trendi Ağır Basıyor”

Ripple fiyatının bu seviyenin üzerinde konsolide olmaya devam ettiği sürece, 0,5752 dolar seviyesini aşma ve aylık en yüksek seviye olan 0,6840 doları hedefleme olasılığının, düşüş trendinden daha ağır bastığını öne sürdü.

Öte yandan, satış baskısının, Ripple fiyatını sipariş bloğunun altına göndererek aralığın en düşük seviyesi olan 0,4191 dolara çekme ihtimalinin bulunduğu konusunda da uyarısını yaptı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%