Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ünlü Analist XRP’nin 100 Dolara Ulaşacağını Söyledi! İşte Nedeni!

Popüler kripto analisti Ripple ağının yerel para birimi XRP'nin 100 dolar yolunda olduğunu iddia etti. Peki, neden? İşte detaylar;
Ünlü Analist XRP’nin 100 Dolara Ulaşacağını Söyledi! İşte Nedeni!
HABER GİRİŞ

Son dönemde yakaladığı yükseliş ivmesi ile önemli dirençleri aşan Ripple’ın (XRP) fiyatı birkaç haftadır yatay zeminde hareket ediyor. Kripto pazarının önde gelen kripto para birimlerinden biri olan XRP, günlük yakım oranında kayda değer bir artışa tanıklık etti ve bu durumun, kripto varlık için bir boğa rallisi habercisi olup olmadığı tartışılmaya başlandı.

Sosyal medyanın ünlü kripto analistlerinden biri olan 24HRSCRYPTO, bu süreçte XRP fiyatına dair son derece iyimser bir görünüm ortaya koymasıyla dikkat çekiyor.

Analist, şu anda 1 doların altında, 0.48 dolar civarında işlem gören altcoinin 100 dolara kadar çıkacağını iddia ederken, bunun gerekçelerini de sıraladı.

XRP’nin Günlük Yakım Oranındaki Artış Spekülasyonları Güçlendiriyor

24HRSCRYPTO, XRP topluluğunun dikkatini çeken bir dizi tweet aracılığıyla XRP’nin yakım oranındaki şaşırtıcı artışa ışık tuttu.

Altcoinin günlük yakım oranındaki artış, kripto topluluğu içinde büyük ilgi gören bir konu oldu. Sadece bir ay önce, toplam XRP arzı 99.988.863.851 olarak gerçekleşti. Ancak şu an için bakıldığında 99.988.616.835’e düşerek 247.016 XRP‘lik bir azalışa işaret ediyor.

GCM Yatırım Banner
Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @24hrscrypto1

Analist, günde ortalama yaklaşık 8.233 XRP’ye eş değer olacak şekilde toplam XRP arzının sadece 30 gün içinde 247.016 azalmasıyla, altcoinin değerinde önemli bir kazanıma yol açabilecek potansiyel bir yükseliş eğilimi için sahnenin hazır olduğunu öne sürdü.

Önceki aylarda gözlemlenen rakamlarla karşılaştırıldığında, son zamanlarda yakılan 247.016 XRP, önemli bir artışa işaret ediyor. Bu gelişme, kripto meraklılarını daha fazla büyüme potansiyeliyle XRP’nin değerini benzeri görülmemiş yüksekliklere taşıyıp taşıyamayacağını sorgulamaya sevk etmiş görünüyor.

Artan yakım oranı ve ardından XRP’nin arzındaki azalma, yatırımcılar arasında bir heyecan dalgası yaratmış durumda.

Kıdemli Ripple Mühendisi Silinen Hesaplara Dikkat Çekti

Ripple’da bir yazılım mühendisi olan Neil Hartner ise silinen XRPL hesaplarına değindi. Hartner, son zamanlarda 85.566 eski XRPL hesabını silen önde gelen bir kripto borsası olan Poloniex’i özellikle vurguladı. Bu eylem tek başına 171.132 XRP’nin yakılmasına katkıda bulundu.

Yakım oranı hızlandıkça ve XRP arzı azaldıkça, XRP’nin token başına 100 dolara ulaşma olasılığı ilgi görüyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Yakım oranındaki sürekli artış ve XRPL hesaplarının önde gelen borsalar tarafından silinmesi, kripto piyasasının gelişen manzarasını yansıtırken, yatırımcılar, XRP’nin gelecekteki değerini ve getirebileceği potansiyel kazanımları tahmin ederek bu eğilimleri yakından izliyor.

Bu gelişmelerin ortasında, XRP’nin mevcut işlem fiyatı, 25 milyar dolara yaklaşan piyasa değeriyle 0,48 dolar seviyesinde bulunuyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.