Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Teknoloji Şirketinden Olağan Dışı Fiyat Hareketi Açıklaması Geldi

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş.'den olağandışı fiyat ve miktar hareketi hakkında açıklamada bulundu. Detaylar haberde...
Teknoloji Şirketinden Olağan Dışı Fiyat Hareketi Açıklaması Geldi
HABER GİRİŞ

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden olağandışı fiyat ve miktar hareketi hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, olağandışı fiyat ve miktar hareketi hakkında açıklamada bulundu.

Borsa İstanbul A.Ş. tarafından gönderilen 23.05.2024 tarih ve E-18454353-100.06-26506 sayılı “Olağandışı Fiyat ve Miktar Hareketi Hk.” konulu yazısına istinaden şirketin payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine ilişkin kamuya açıklanmamış özel bir durumun olup olmadığı hususundaki açıklamaların talep edildiği aktarıldı.

Şirketin hisse senetleri üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu’nun Özel Durumlar Tebliği’ne göre kamuya açıklanmamış özel bir durumun olmadığı not edildi.

Hafta başında yeşilleri yakan hisseler (AGROT) son üç gündür düşüşe geçti. Hisseler iki gündür taban oluyor.

GCM Yatırım Banner

Dün açılışı 29 TL’den yapan hisseler 25,78 TL’ye gerileyerek taban oldu. Bugün açılışı 25 TL’den yapan hisseler saat 11.00’da yüzde 9,93 düşerek 23,22 TL’ye geriledi.

AGROT hisseleri aylık bazda yüzde 30,69, haftalık bazda yüzde 28,29 kaybettirdi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.