Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Tarım Kredi’den Sabit Fiyat Kampanyasına Yönelik Açıklama

Tarım Kredi Kooperatif  Market'i, sabit fiyat kampanyasına yönelik açıklama yaparak üreticinin ve tüketicinin yanında olduklarına vurgu yaptı. Detaylar haberde...
Tarım Kredi’den Sabit Fiyat Kampanyasına Yönelik Açıklama
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Tarım Kredi Kooperatif  Market’i Ramazan ayı öncesinde başlattığı fiyat sabitleme kampanyasına yönelik açıklamada bulundu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan şirket söz konusu kampanyaya büyük ilgi gösterildiğini belirtti.

Tarım Kredi tarafından yapılan açıklamada, bolluk ve bereket ayı olan  Ramazan öncesinde vatandaşlara destek olmak amacıyla başlatılan ve sorasında devam eden sabit fiyat kampanyasının büyük ilgi gördüğü aktarıldı.

Fiyat sabitleme kampanyası kapsamında süt ve süt ürünleri kategorisinde yüzde 15’e, özellikle yağlı-yarım yağlı sütlerde yüzde 110’lara varan tonaj artışları gerçekleştirildiği bildirildi. Ayrıca peynir kategorisinde ise taze beyaz peynirlerde bu artış oranının yüzde 90’ları bulduğu açıklandı.

Tarım Kredi açıklamasında, kaşar peyniri kategorisinde ise Tarım Kredi markalı kaşar peyniri başta olmak üzere satışların yüzde 150’lerin üzerine çıktığını bildirdi.

Kişisel bakım ürünleri kategorisinde tonaj artışının yüzde 44’e yaklaştığı ifade edildi. Bunun yanında kolonya, sıvı katı sabun, krem gibi ürünlerde ise bu oranın yüzde 90’lara ulaştığını kaydetti. Temizlik ürünlerinde yüzde 15’e yaklaşan tonaj artışının sağlandığı yumuşatıcı ve yüzey temizleyicilerinde bu oranın yüzde 60’ın üzerine çıktığı bildirildi.

GCM Yatırım Banner

Tarım Kredi Grubu olarak hem üreticilerin hem de tüketicilerin yanında olmaya devam edecekleri vurgulandı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.