Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Tarım Kredi Açıkladı! Sabit Fiyat Uygulamasını Uzattı

Tarım Kredi Kooperatif Market’i, Ramazan ayında başlattığı 900 üründe sabit fiyat uygulamasını uzattığını duyurdu. Detaylar haberde...
Tarım Kredi Açıkladı! Sabit Fiyat Uygulamasını Uzattı
HABER GİRİŞ

Tarım Kredi Kooperatif Market’i Ramazan ayı öncesinde vatandaşlara destek olmak amacıyla temel gıda ve temizlik ürünlerinde fiyatları sabitlediğini duyurmuştu. Yaklaşık 900 ürün çeşidinde Ramazan ayı boyunca fiyat artırımı yapılmayacağını açıklamıştı. Konuya dair yeni bir açıklama geldi.

Tarım Kredi, bugün yaptığı duyuruda Ramazan ayı başında yaptığı sabit fiyat uygulamasını 1 ay daha uzattıklarını kaydetti.

Tarım Kredi Kooperatifleri Ramazan Kampanyası
Kaynak: Tarım Kredi Kooperatifleri

Resmi sitesinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Tarım Kredi Kooperatif Marketlerimizde, Ramazan ayı başında Temel Gıda ve Temizlik ürünlerinde başlattığımız 900 ürünü kapsayan “Sabit Fiyat” kampanyasına vatandaşlarımızın göstermiş olduğu çok yoğun ilgiye karşılık olarak “Sabit Fiyat” kampanyamızın 1 ay süreyle uzatılmasına karar verilmiştir. Ramazan ayının coşku ve bereketinin sofralarımızda devam etmesi için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.”

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.