Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Tarım Kredi Duyurdu! 900 Üründe Fiyatları Sabitleme Kararı Aldı

Tarım Kredi Kooperatif Market, Ramazan ayı boyunca 900 üründe fiyatları sabitlediğini duyurdu. Detaylar haberde...
Tarım Kredi Duyurdu! 900 Üründe Fiyatları Sabitleme Kararı Aldı
Yorum

İstanbul Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Perakendeciler Derneği (İstanbul PERDER), Tarım ve Orman Bakanlığı ile Et ve Süt Kurumu yetkilileriyle yapılan çalışmalar sonucunda Ramazan ayında bazı kırmızı et ürünlerinde fiyat sabitlemeye gidilmişti. Uygun fiyatlı et ürünleri ise Tarım Kredi Kooperatif Marketleri’nin raflarında yerini almıştı. Fiyat sabitlemeye yönelik Tarım Kredi’den yeni bir açıklama geldi.

Tarım Kredi Kooperatif Market’in resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre toplumsal dayanışmanın ve yardımlaşmanın arttığı, bolluk ve bereket ayı olan Ramazan’da vatandaşlara destek olmak amacıyla temel gıda ve temizlik ürünlerinde fiyatlar sabitlendi.

Söz konusu kampanya ile marketlerde satışı devam eden pirinç, nohut, fasulye, mercimek, ayçiçek yağı, salça, zeytin, çay, şeker, ESK’ya ait et ürünleri gibi temel gıda ürünleri ile deterjan, sabun çeşitleri, peçete ve kâğıt havlu gibi temizlik ürünlerini içeren yaklaşık 900 ürün çeşidinde Ramazan ayı boyunca fiyat artırımı yapılmayacağı aktarıldı.

Tarım Kredi tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Tarım Kredi Grubu geçmişte olduğu gibi bundan sonra da güçlü bir şekilde çiftçilerimizin ve tüketicilerimizin yanında yer almaya devam edecektir.”

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu