Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kampanyalı Kıyma ve Kuşbaşı Et O Market Raflarında Yerini Aldı

Et ve Süt Kurumu’nun kampanyalı kıyma ve kuşbaşı et paketleri Ramazan ayı boyunca neredeyse yarı fiyatına raflarda olacak. Detaylar haberin içerisinde;
Kampanyalı Kıyma ve Kuşbaşı Et O Market Raflarında Yerini Aldı
HABER GİRİŞ

Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri ile Et ve Süt Kurumu’nun (ESK) imzaladığı protokol kapsamında ambalajlı kıyma ve kuşbaşı etlerin, raflarda yerini aldığı açıklandı. İmzalanan protokol ile Ramazan öncesinde et fiyatlarındaki spekülasyonun önüne geçmek hedeflendi.

Protokol kapsamında Et ve Süt Kurumu tarafından ambalajlanan 1’er kiloluk kıyma ve kuşbaşı et paketlerinin raflarda yerini aldığı duyuruldu.

Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri’nde satılacak olan kıymanın kilogramının 140, kuşbaşının ise 150 liradan satışa sunulacağı paylaşıldı.

Müşterilerin söz konusu kampanyadan yararlanabilmesi içinse ilk etapta herkese ambalajlı kıyma ve kuşbaşıdan 1’er adet verileceğine işaret edildi.

Daha Ucuz Olmasını İsterdik Ama İmkan Bu

İmzalanan protokol kapsamındaki kampanyadan müşterilerin memnun olduğu vurgulayan Anadolu Ajansı’nın (AA) haberinde, kişilerin yorumlarına da yer verildi.

GCM Yatırım Banner

Kampanyadan yararlanan müşteri Zafer Duran memnuniyetini belirterek, “Daha ucuz olmasını isterdik ama eldeki imkanlar bunlar. Buna göre iyi. Dışarda fiyatlar 200-300 lira. İnşallah devamı olur. Her geldiğimizde bulabilsek. Diğer marketlerde de olursa, Ramazan herkes için rahat geçer.” dedi.

AA’nın haberinde yer alan diğer bir müşteri Emine Yücel ise kampanyanın güzel ve uygun olduğunu kaydederek, kampanyanın Ramazan ayı boyunca devam etmesini istedi.

Kampanyayı çok güzel bulduğunu söyleyen Hüseyin Elibol ise etin kasaplarda 280 lira olduğunun bilgisini vererek, “Burada gayet normal.” dedi.

KAYNAK: AA

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.