Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Son Dönemin Flaş Altcoini PEPE’de Yön Neresi? Veriler Ne Diyor?

Nisan ortasında gerçekleştirdiği fiyat patlaması ile dikkat çeken PEPE eski günlerine dönebilecek mi? Fiyat ne olacak? Detaylar...
Son Dönemin Flaş Altcoini PEPE’de Yön Neresi? Veriler Ne Diyor?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Geçen ay başlattığı fiyat artışıyla kısa sürede pek çok yatırımcının dikkatini çeken ve kripto pazarında yeni bir meme coin rallisinin başlamasına öncülük eden PEPE, şu sıralar tüm zamanların en yüksek seviyesinden çok uzakta seyrediyor. Peki, meme coinin fiyatını önümüzdeki günlerde neler bekliyor?

Mevcut piyasa ortamına bakıldığında, tüm zamanların en yüksek seviyesinde yaklaşık 1.8 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşan altcoin için ortaya konan coşkunun azalmaya devam ettiği görülüyor.

Haber yazımı itibarıyla 0.000001470 dolar civarında işlem gören dijital para, bu ayın başlarında ulaştığı 0.000005 dolar bölgesindeki tüm zamanların en yüksek fiyatından yaklaşık olarak yüzde 70 gerilemiş durumda.

Frank: Fiyatı Tehdit Eden Unsurlar Var

Altcoinin son durumunu ele alan kripto analisti Joel Frank, PEPE’nin 0.0000012-13 dolar bölgesindeki kilit direncin altında bir kırılma tehdidi içinde yer aldığını belirtti.

Analist, bu durumun, ayın başlarındaki 0.0000009 dolar ve 0.00000076 dolar civarındaki kilit destek seviyelerine doğru bir düşüşe kapı açabileceği uyarısında bulundu.

GCM Yatırım Banner

Ayılar PEPE Fiyatını Yüzde 30 Düşürebilir

Bir diğer kripto analisti Filip L. ise konsolidasyon aşaması devam eden kripto varlık için 0.0014700 dolarlık önemli seviyenin üzerinde gerçek bir kırılma olmadan, ayıların fiyatı 0.0010000 dolar seviyesine çekme tehlikesinin olduğunu dile getirdi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

Geçmiş günlerin performansları analiz edildiğinde ve göreceli güç endeksi (RSI) dikkate alındığında, mücadeleyi ayıların kazanacağının göründüğünü iddia etti. Yeşil yükselen trend çizgisinin yakında bir kırılımla fiyatın 0.0010000 dolara doğru kayabileceğini belirtti.

PEPE fiyatının, önceki günlerden bile dar ve küçük bir aralıkta işlem gördüğünü söyleyen analist, destekleyici yeşil yükselen trend çizgisinin altında küçük olan kaymalara bakıldığında, ayıların daha iyi ve daha sıkı bir üstünlüğe sahip olabileceğine dikkat çekti.

Bu durumun, fiyatın daha da aşağıya çekilmesi sonucunu doğurabileceği konusunda yatırımcıları uyardı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.