Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

SASA Polyester’den Müthiş Performans: Yüzde 765 Kâr

Yatırımcıların gözdesi olan SASA Polyester yükselmeye devam ediyor. Sadece bir günde gerçekleşen artış, yatırımcıları sevindirdi. Hisselerde son durum ne?
SASA Polyester’den Müthiş Performans: Yüzde 765 Kâr
Son Güncelleme: 
Yorum

Yatırımcıların ilgiyle takip ettiği hisselerden olan SASA Polyester, yüz güldürmeye devam ediyor. İstikrarlı şekilde yükselişine devam eden şirket kâr oranlarıyla göz dolduruyor. 2022’nin son çeyreğinde de artışına devam eden SASA, geçtiğimiz gün kapanışını 120 seviyesinden yapmıştı. Kasım ayının ilk gününde yükselişe geçti.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) Türkiye’nin en büyük 500 büyük sanayi kuruluşu sıralamasında 38. sıradan 20. sıraya yükselmeyi başaran şirketin performansı göz dolduruyor. SASA Polyester hisselerinde bugün günlük olarak yüzde 8,07 artış görüldü.

Dünyanın önde gelen polyester, elyaf, filament iplik, polyester bazlı polimer, özel polimer ve ara ürün üreticilerinden olan SASA Polyester 1966 yılından beri faaliyet gösteriyor.

SASA Polyester’den Müthiş Performans: Yüzde 765 Kâr

Kaynak: Paratic Piyasalar

1 Kasım saat 13:45 itibarıyla 129,90 TL’den işlem gören hisse güne 122,5 seviyesinde başlamıştı. Ani çıkışıyla kendini tercih edenleri sevindiren SASA Polyester hisseleri yıllık yüzde 765’lik bir artış kaydetti.

Sadece bir günde yüzde 8,07 kazandıran hisse, haftalık yüzde 23,71, aylık ise yüzde 90,47 oranında yükseldi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu