Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Sanica Isı Borsaya Şovla Girdi! İlk Günden Tavan Fiyat

Sanica Isı Sanayi’nin halka arz gong töreni yapıldı. Halka arzına yoğun talep gelen hisseler açılışta beklenen yükselişi yaptı.
Sanica Isı Borsaya Şovla Girdi! İlk Günden Tavan Fiyat
Son Güncelleme: 

Ağustos ayından bu yana halka arzın gerçekleşmediği piyasalarda, Kasım ayı bereketli geçiyor. Bu ay içinde halk arz işlemi gerçekleşen üç şirketten ikisi işlemlere başladı. Alfa Solar 9-10-11 Kasım talep toplama işleminin ardından 16 Kasım’da borsaya giriş yaptı.

ALFAS kodlu hisseler yedinci işlem gününde de tavan fiyatı görerek 113,80 TL’ye yükseldi. Halka arz fiyatı ise 58,50 TL’ydi.

Özsu Balık’ın talep toplaması dün akşam tamamlanırken, Sanica Isı Sanayi için çanlar çaldı. Sanica Isı, SNICA koduyla bugünden itibaren (24 Kasım), Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da işlem görmeye başladı.

20,04 TL halka arz fiyatı olan SNICA hisseleri, açılışta yüzde 9,98 artışla 22,04 TL’ye yükseldi.
Sanica Isı Hisse Senedi
Kaynak: Mynet

Pazartesi günü halk arz sonuçları açıklanan şirkete belirlenen tutarın 10,9 katı kadar talep geldi. Halka arz büyüklüğü 801.200.000 TL olurken, 166.700 yatırımcıya pay dağıtıldı.

Talep toplama işlemi Gedik Yatırım liderliği ve İntegral Yatırım eş liderliğinde gerçekleşti.

MANŞET HABER
Döviz ve Borsa Kazançlarına Vergi Artırımı İddiası

Borsa İstanbul’da düzenlenen halka arz gong töreninin ardından artık borsada işlem görmeye başlayan şirket, içinde yer aldığı sektör itibarıyla gelecek vaat ediyor.

Törene Borsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun, Sanica Isı Yönetim Kurulu Başkanı Nesimi Fatinoğlu, Sanica Isı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Fatihoğlu, Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Onur Topaç ve İntegral Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Cenk Ulukartal katılım sağladı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu