Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kriptoda 2024 Yılında Takip Edilmesi Gereken En İyi Ön Satışlar!

Kripto para piyasasında ön satışları takip eden yatırımcılar için en iyi seçenekleri haberde derledik. Detaylar geliyor…
Kriptoda 2024 Yılında Takip Edilmesi Gereken En İyi Ön Satışlar!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto ön satışları, yenilikçi ve öncü projelere erken erişim imkanı sunarak meraklıları cezbediyor. ICO olarak bilinen ilk madeni para teklifleri, henüz resmi lansmanları gerçekleşmeden önce bu projelere katılma fırsatı sundukları için birçok kripto hayranının ilgisini çekiyor.

Yapılan kapsamlı araştırma 2024’te takip edilmesi gereken ön satışları bir araya topladı. Buna göre 2024’te gelecek en iyi kripto ön satışları ButtChain , Slothana, Dogeverse, WienerAI ve eTukTuk olarak sıralandı.

ButtChain (BUTT)

ButtChain, Polygon’da dünyanın ilk oto likidite meme parası olarak öne çıkıyor. Otomatik Likidite özelliği sayesinde, tüm satışların %20’si doğrudan likidite havuzlarına aktarılıyor, bu da sorunsuz ticaret sağlıyor. ButtChain’in likidite havuzuı, likiditeyi artırmak ve madeni para arzını azaltmak için her işlemden yüzde 5’lik bir ücret tahsil ediyor.

Slothana (TEMEV),

Solana blok zincirinde tembellik kültürünü tanıtan Slothana, tembel memeleri içeren viral pazarlama kampanyalarıyla dikkat çekiyor.

eTukTuk (TUK)

Güneydoğu Asya’daki popüler “tuk-tuk”lardan ilham alan eTukTuk, merkezi olmayan çözümlerle kentsel hareketliliği geliştirmeyi amaçlıyor.
WienerAI (WAI)

GCM Yatırım Banner

Yapay zekayı, köpek sadakatini ve “sosis çekiciliğini” birleştiren WienerAI, günlük stake ödülleri sunarak yapay zeka alanında yenilikçi bir yaklaşım sunuyor.

Dogeverse (DOGEVERSE)

Dogeverse, çoklu zincir ağı kurarak eğlence ve topluluk değerlerini vurgulayarak Doge memesini onurlandırmayı amaçlıyor. Bu kripto ön satışları, erken alıcılara çeşitli avantajlar sunuyor, ancak yatırım yapmadan önce dikkatlice araştırma yapmak önemlidir.

Kripto para ön satışları, bireysel risk iştahlarına, hedeflere ve projenin detaylı bağımsız araştırmalarına dayanarak bazı yatırımcılar için çekici olabiliyor.

Bu ön satışlar genellikle genel piyasaya sunulmadan önce tokenleri özel fiyatlarla satın alma imkanı sağlıyor. Projelerin büyük borsalarda listelenmesi halinde kısa sürede büyük fiyat artışları yaşanabiliyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.