Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

İlk 100 İçindeki Altcoin için Devasa Hareket! 2 Alım Sinyali!

Piyasa değerine göre yapılan sıralamada ilk 100 coin arasında yer alan Pendle için devasa balina hareketleri gözlemleniyor. Bu hareketler nasıl yorumlanmalı?
İlk 100 İçindeki Altcoin için Devasa Hareket! 2 Alım Sinyali!
HABER GİRİŞ

Kripto para piyasası son saatlerde artan volatiliteyle boğuşurken, kayda değer balina faaliyetlerinin ardından yatırımcıların dikkati Pendle’a (PENDLE) çevrildi. Kripto analitik platformu Spot On Chain’in son raporu, hareketsiz bir balinanın Binance borsasına önemli miktarda Pendle tokenı yatırmasıyla birlikte önemli zincir üstü hareketlerin gözlemlendiğini ortaya koydu.

Milyonlarca Pendle’ı elinde bulunduran bu balinanın işlemleri, piyasadaki belirsizlik ortamında tokenın potansiyeline ilişkin tartışmaları yeniden alevlendirmiş görünüyor.

Balina Hareketleri Pendle için Yükseliş Sinyali mi?

Spot On Chain raporu, Pendle tokenlarını içeren iki önemli işlemi ortaya çıkararak kayda değer bir balina faaliyetine işaret etti. İlk olarak, hareketsiz bir balina Binance’e tahmini değeri 3,83 milyon dolar olan 755 bin Pendle tokenı yatırdı.

Pendle Balina Hareketleri Dikkat Çekiyor
Kaynak: SpotOnChain

Ancak, bu harekete rağmen balinanın hala önemli miktarda Pendle’ı elinde tutuyor olmasının, tokenın gelecekteki beklentilerine güven duyduğunun bir göstergesi olduğuna değinildi.

Rapor, devasa tüccarın elinde hala 21,7 milyon dolar değerinde 4,27 milyon PENDLE kaldığını gösterdi. Ayrıca, mevcut PENDLE varlığının 22,8 milyon dolarlık tahmini bir kâra eş değer olduğu bilgisi verildi.

GCM Yatırım Banner

İkinci olarak, BitMEX’in kurucu ortağı Arthur Hayes, 8,4 milyon dolar değerindeki 1,65 milyon Pendle tokenını 5 Eylül’e kadar kilitleyerek varlığa uzun vadeli bir bağlılığın sinyalini verdi.

PENDLE için Hayes'in Birikimi Dikkat Çekti
Kaynak: SpotOnChain

Bu balina hareketleri yatırımcılar arasında spekülasyona yol açtı ve pek çok kişi bunları potansiyel alım sinyalleri olarak yorumladı.

Kripto analisti Rupam Roy, piyasa belirsizliğinin ortasında fırsat arayan yatırımcıların, balina faaliyetleri ve kurumsal ilgiden kaynaklanan yükseliş sinyallerini göz önünde bulundurarak Pendle’ın mevcut fiyat seviyesinin cazip bir giriş noktası olarak görülebileceğini ifade etti.

Uzmanlar, Arthur Hayes gibi etkili isimlerin önemli miktardaki yatırımlarının, Pendle’ın uzun vadeli değer önerisine duyulan güveni gösterdiğinin altını çiziyor. Ayrıca, Pendle’ı çevreleyen balina faaliyetlerinin yatırımcılar için hem fırsatlar hem de zorluklar sunduğu, bir yandan, borsalara token akışının, arz arttıkça kısa vadede fiyat üzerinde aşağı yönlü bir baskı yaratabileceği konusunda uyarılar yapılıyor.

PENDLE fiyatı yazım itibarıyla yüzde 4 civarında düşüş yaşadı ve 24 saatin en yüksek seviyesi olan 5,51 dolara dokunmasının ardından 5,13 dolardan işlem görüyor.

PENDLE Fiyatı Uzun Vadede Artıda
Kaynak: CoinMarketCap

Piyasa değeriyle en büyük 92. kripto varlık konumundaki altcoinin fiyatı, aylık bazda ise yüzde 16‘nın üzerinde yeşil görünüm veriyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.