Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

ETC Group, Bitcoin Cash ETP’sini Başlattı

Şirket, Deutsche Börse XETRA'da Bitcoin Cash ETP'yi başlattı.
ETC Group, Bitcoin Cash ETP’sini Başlattı
Son Güncelleme: 
Yorum

ETC Group profesyonel yatırımcılardan gelen artan talebi karşılamak için Bitcoin Cash borsa fonu ETP’yi piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yenilikçi finansal ürünler sağlayıcısı, Deutsche Börse XETRA’da Bitcoin Cash ETP’yi tanıttı.

ETC Group, ürünü Avrupa’daki kurumsal yatırımcılardan gelen güçlü talebin ardından piyasaya sürdü. Şirket, Deutsche Börse XETRA’daki son listelemenin Alman yatırımcılara kolaylık sağlayacağının altını çiziyor.

Bitcoin Cash, dünyanın en büyük dijital para birimlerinden biridir. BCH’nin şu anda yaklaşık 10 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Fiyat artışı açısından, Bitcoin Cash 2021’in başından bu yana %50’den fazla artış yaşadı.

Bu yılın Ocak ayında ETC Group , Bitcoin borsasında işlem gören bir ürünü (ETP) listelemek için SIX’e katıldı . Şirket, Ağustos 2021’de hizmetlerini önemli ölçüde genişletti ve kripto borsasında işlem gören tüm ürün portföyünün Avusturya’nın ulusal borsasında listelendiğini açıkladı.

ETC Group’un hizmetlerindeki son genişleme hakkında yorum yapan HANetf’in kurucu ortağı ve eş-CEO’su Hector McNeil, ETC Group’un, yeni bir kripto ürünü olan BCHetc – ETC Group Physical Bitcoin Cash’in listelenmesiyle pazardaki varlığını genişlettiğini söyledi. ETC Group, kurumsal yatırımcının karmaşık ve titiz standartlarına uyan ürünler inşa ediyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%