Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Denizbank Sendikasyon Kredisi Anlaşmasına İmza Attı

Denizbank A.Ş., üç dilimden oluşan sendikasyon kredisi anlaşmasını imzaladı. Detaylar haberde...
Denizbank Sendikasyon Kredisi Anlaşmasına İmza Attı
HABER GİRİŞ

Denizbank A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden sendikasyon kredisi sözleşmesini imzaladı.

Banka, 12 Haziran 2024 tarihinde, 22 ülkeden 42 bankanın katılımıyla 367 gün vadeli 215.500.000 euro ve 674.000.000 dolar ile 364 gün vadeli 255.000.000 Çin Yuan’ı olmak üzere üç dilimden oluşan sendikasyon kredisi sözleşmesine imza attığını duyurdu.

Kredinin toplam maliyetinin dolar dilimi için SOFR + yüzde 2,50 ve euro dilimi için Euribor +yüzde 2,25 ve Çin Yuan’ı dilimi için swap eşleniği benzeri olarak gerçekleştiği aktarıldı.
Sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisinin müşterilerin dış ticaret işlemlerinin finansmanında kullanılacağı aktarıldı.

Nisan ayında Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Torun Tower ofis binasının Denizbank’a satışı için anlaştığını duyurmuştu. Seçil Erzan davasında gündem olan Denizbank’a, Fatih Terim dava açtığı duyuruldu.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın