Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Borsada Kısa Vadede Yükseliş Beklenen Dört Hisse Senedi

Tacirler Yatırım bugün paylaştığı günlük bültende yükseliş beklediği dört hisse senedini yatırımcılar ile paylaştı. Detaylar şöyle...
Borsada Kısa Vadede Yükseliş Beklenen Dört Hisse Senedi
HABER GİRİŞ

Borsanın son haftalarda 8000 puan yakınlarında seyrettiği haftada yatırımcılar tarafından hisse tavsiyeleri takip ediliyor. Bugün BIST 100 endeksi güne yüzde 0,4 artışla 7982 puan seviyesinden başlangıç yaptı.

Tacirler Yatırım tarafından bugün yükseliş beklenen dört hisse senedi paylaşıldı. Günlük bültende bu hisse senetleri CCOLA, MGROS, SAHOL ve TUPRS olarak sıralandı. İlk önerilen hisse senedi olan CCOLA için 544,50 TL giriş seviyesi olarak işaret edildi. Hisse senedi güne 545,50 TL’den giriş yaptı.

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri
Kaynak: Tacirler Yatırım

CCOLA için hedef ise 536 TL olarak belirlendi. Tacirler Yatırım’ın önerdiği bir diğer hisse senedi MGROS için 400 TL’den giriş yapılabileceği belirtildi. Hisse için hedef ise 536,50 TL olarak gösterildi.

Aracı kurumun önerdiği diğer iki hisse senedi SAHOL ve TUPRS için giriş seviyeleri sırasıyla 67,80 TL ve 140 TL olarak işaret edildi. SAHOL için 70,15 TL hedef olarak gösterilirken, TUPRS hissesinde 144,90 TL’ye kadar yükseliş beklentisine yer verildi.

SAHOL hissesi borsanın açılması ile beraber 68 TL seviyesinden işlem görüyor. TUPRS ise güne yüzde 0,3 artışla 141,61 TL’den başlangıç yaptı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın