Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Borsada Çöküş Yaşayan Şirketten Yeni Sözleşme Duyurusu!

Son günlerde taban serisi ile gündem olan Gübre Fabrikaları T.A.Ş. (GUBRF) yeni hizmet sözleşmesine ilişkin duyuru yaptı. Detaylar haberde...
Borsada Çöküş Yaşayan Şirketten Yeni Sözleşme Duyurusu!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Son günlerde borsada en fazla kayıp yaşayan şirketlerin başında gelen Gübre Fabrikaları T.A.Ş. (GUBRF) tarafından yeni sözleşme duyurusu yapıldı Şirket Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan bildirimde Port Kargo ve Lojistik A.Ş. firması ile Tahmil, Tahliye ve Lojistik Hizmetleri Sözleşmesi İmzalanması Hakkında bildirimde bulundu.

KAP’A gönderilen açıklamada, Şirketimizin lojistik, tahmil ve tahliye faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi kapsamında Port Kargo ve Lojistik A.Ş. firması ile 06/01/2024 tarihinden itibaren başlamak üzere 5+2 yıl süreli lojistik hizmetleri sözleşmesi imzalanmıştır.” ifadelerine yer verildi.

Sözleşmenin 22 Aralık 2023 tarihinde imzalandığının bilgisi verilen açıklamada, şirketin operasyonel faaliyetlerinin ve ticari çıkarlarının zarar görmemesi amacıyla içsel bilginin açıklanmasının ertelendiği belirtildi.

GUBRF fiyat grafiği
Kaynak: Paratic Piyasalar

Duyuruda 26 Aralık 2023 tarihi itibari ile erteleme sebeplerinin ortadan kalkması nedeniyle bu açıklamanın yapıldığı kaydedildi. Şirket hisseleri son günlerde taban serisi ile yatırımcıların radarına girdi. Bugün de taban fiyattan açılış yapan GUBRF, 172,6 TL seviyesinde bulunuyor.

Hisse senedi taban serisi öncesinde 360 TL bölgesinde işlem görüyordu. En yüksek seviye bu ayın başında 405 TL ile görülmüştü. Dün yapılan açıklamada, taban serisi ile ilgili bilgilendirme paylaşıldı. Açıklamada hisselerin fiyatını olumsuz etkileyecek bir durumun söz konusu olmadığı belirtildi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın