Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bitcoin’deki Rallinin Ortasında Bu NFT 1 Milyon Dolar Oldu!

Bitcoin’in son günlerdeki yükselişi bağlantılı pek çok farklı üründeki artışı tetikliyor. NodeMonkes adlı NFT’nin değeri 1 milyon dolara ulaştı.
Bitcoin’deki Rallinin Ortasında Bu NFT 1 Milyon Dolar Oldu!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Bitcoin NFT koleksiyonları, Ethereum tabanlı varlıklarla karşılaştırıldığında son 24 saat içinde 35 milyon dolardan en fazla hacmi işlem gördü. Bu veri Bitcoin tabanlı varlıklara olan talebin daha güçlü arttığını gösteriyor.

Bitcoin blok zincirindeki pikselli ikonik maymunların dijital resimleri, Bitcoin (BTC) yükselişinde herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermediğinden son 24 saat içinde en çok işlem gören Ordinals koleksiyonu haline geldi.

NodeMonkes olarak adlandırılan koleksiyonun satış hacmi 11 milyon doları aştı ve Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Proje, Aralık 2023’te yaklaşık 9.000 dolarlık ilk liste fiyatıyla sunulmuştu.

NodeMonkes, Bitcoin’deki rallinin ortasında 1 milyon doların üzerinde değerde BTC’ye satıldı. Bazı uzmanlar bu tür faaliyetlerin Mart ayında da devam etmesini bekliyor.

Blockchain NFT satış hacimleri
Kaynak: Cryptoslam

Dogelon Mars meme parası projesinin temsilcisi Mark Wilson, “NFT’ler ısınıyor ve Mart ayının ana odak noktası olmalı. Nisan ayına ve yarılanmaya yaklaştığımızda Runes protokolü de büyük bir merakla bekleniyor.” açıklamasını yaptı.

GCM Yatırım Banner

NFT’nin değerindeki artış, Bitcoin’in 65.000 dolar seviyesine ulaşması ile beraber kendisini gösteriyor. BTC yazım itibarıyla 65.000 dolar seviyesinden işlem görüyor. Ethereum yükselişini 3.500 doların üzerine taşırken, kripto para piyasasını toplam değeri 2.43 trilyon dolara ulaştı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.