Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Analist İddialı Konuştu: DOGE Bu Direnci Kırarsa Uçuşa Geçer

ABD enflasyon verilerinin açıklanmasıyla birlikte kripto piyasalarındaki hareketlilik artarken ünlü analist, Dogecoin için dikkat edilmesi gereken seviyelere işaret etti. Detaylar...
Analist İddialı Konuştu: DOGE Bu Direnci Kırarsa Uçuşa Geçer
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

ABD enflasyon verilerinin açıklanmasıyla birlikte kripto piyasalarındaki hareketlilik hızlandı ve amiral kripto para birimi Bitcoin (BTC) 26 bin dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Dogecoin (DOGE) gibi altcoinlerde de benzer şekilde yükselişler hız kazandı.

Kripto analisti Aayush Jindal, meme tabanlı kripto para birimi DOGE için bu süreçte takip edilmesi gereken seviyelere değindi.

Analiste göre Dogecoin, ABD doları karşısında 0.070 dolar direncinin üzerine çıktıktan sonra gözünü 0.0755 dolarlık direnç bölgesine dikti. Jindal, bu bölgenin üzerinde net bir yükseliş hareketinin gözlenmesi halinde DOGE fiyatının daha hızlı bir şekilde yükseleceğini belirtti.

ABD enflasyon verilerinin açıklanması sonrasında yükselişini hızlandıran DOGE, haber yazımı itibarıyla bu seviyenin üzerine çıktı ve 0.07585 dolar civarında işlem görüyor. Fiyatın bu seviye üzerinde ne derece güçlü kalacağını ilerleyen saatler belirleyecek.

Dogecoin Fiyatı Yeniden Yükseliş İvmesi Yakaladı

DOGE fiyatı, istikrarlı bir düşüş sürecinin ardından 0.0625 dolar bölgesinin yakınında destek buldu. Bu bölgede oluşturduğu desteğin ardından son zamanlarda Bitcoin ve Ethereum’a benzer şekilde yeni bir yükseliş hareketi başlattı.

GCM Yatırım Banner

0.0650 dolar ve 0.0680 dolar direnç seviyelerinin üzerinde bir kırılmanın ardından boğalar, fiyatı 0.0700 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkardı.

DOGE için Hedefler

İlk büyük direncin 0.0755 dolar seviyesinin yakınında olduğunu belirten Jindal, bu bölgenin üzerinde net bir hareketin, fiyatı 0.080 dolar direnç alanına gönderebileceğini ifade etti.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Daha fazla kazancın, fiyatı 0.088 dolar seviyesine gönderebileceğine değinen isim, 0.088 dolar direncinin üzerinde net bir hareketin ise 0.092 dolar seviyesine doğru yükselişin kapıları açabileceğini öne sürdü.

DOGE için Destek Seviyeleri

DOGE fiyatının 0.0755 dolar seviyesinin üzerinde tutunamaması halinde aşağı yönlü bir düzeltme başlatabileceğini söyleyen Jindal, aşağı yönde ilk destek bölgesinin 0.070 dolar seviyesinin yakınında olduğunu ifade etti.

Jindal, DOGE için bir sonraki büyük destek alanının ise 0.0675 dolar seviyesinin yakınında olduğunu kaydetti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın