Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

1 Temmuz’da Yatırımcıya Bayram! 4 Şirket Temettü Dağıtacak

Borsa İstanbul’da 1 Temmuz 2024 Pazartesi günü 4 güçlü şirket, yatırımcılarına nakit temettü dağıtımı yapacak. Detaylar haberin içerisinde;
1 Temmuz’da Yatırımcıya Bayram! 4 Şirket Temettü Dağıtacak
HABER GİRİŞ

Borsa İstanbul’da 1 Temmuz 2024 Pazartesi günü, dört şirket yatırımcılarına nakit temettü ödemelerini gerçekleştirecek. Nakit temettüler ise T+2 günü olan 3 Temmuz 2024 Çarşamba günü yatırımcılar tarafından kullanılabilecek.

Bu tarihte hak sahipleri Ayen Enerji A.Ş. (AYEN), Şok Marketler Ticaret A.Ş. (SOKM), Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş. (KFEIN) ve Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KCAER) tarafından dağıtılacak temettülerden yararlanabilecek.

1 Temmuz Pazartesi günü temettü dağıtımı yapacak şirketler ve detayları şu şekilde;Temettü Dağıtacak Şirketler

Bu ödemeler, 3 Temmuz 2024 Çarşamba günü hesaplara yatırılacak olup, yatırımcılar için önemli bir kazanç fırsatı sunacak. Temettüler, yatırımcıların hisse senedi getirilerini artırarak, ek gelir elde etmelerine olanak tanır.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın