Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 17 Fırlayan Meme Coin FLOKI ve BRETT’in Önüne Geçti!

Son dönemin öne çıkan Solana tabanlı meme coinlerinden biri olan BONK, son 24 saat içindeki performansıyla FLOKI ve BRETT'in önüne geçti. Detaylar haberde;
Yüzde 17 Fırlayan Meme Coin FLOKI ve BRETT’in Önüne Geçti!
HABER GİRİŞ

Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Pepe (PEPE) gibi önde gelen meme coinlerin çoğu bugün kırmızı ya da kırmızıya yakın bölgede yer alırken, meme coin pazarının önceki gün kazandığı yükseliş ivmesini genel anlamıyla kaybettiği gözlemleniyor.

Bununla birlikte, bu kategorideki tüm varlıklar düşük performans göstermiyor! Bonk Inu (BONK) bu duruma en iyi örneklerden biri olarak dikkat çekiyor.

BONK’un Günlük ve Haftalık Kazancı Büyüyor

Solana tabanlı meme coinin piyasa değeri 1.8 milyar dolar seviyesine ulaşırken, fiyatı günlük bazda yüzde 13’e varan artış gösterdi.

Haftalık kazancı yüzde 17’yi aşan coin, bu performansının bir ödülü olarak Floki Inu (FLOKI) ve Brett’i (BRETT) geride bırakarak meme coin pazarındaki en büyük beşinci token konumuna yükseldi.

BONK Fiyatı Bugün Güçlü Yükseldi
Kaynak: CoinMarketCap

Çok sayıda analistin, kripto piyasasının en büyük 51. kripto varlığı olan BONK’un son dönemde kaydettiği ilerlemeyi ön plana çıkararak, yakın gelecekte daha da yüksek kazançlar öngörüyor olması da dikkat çekiyor.

GCM Yatırım Banner

Sosyal medyanın tanınmış fenomenlerinden Cold Blooded Shiller, bugünkü X paylaşımında, varlığın 0,000027 ila 0,000028 dolar bölgesine ulaşması halinde tamamen farklı bir ticarete dönüşebileceğini ifade etti.

Cold Blood Shiller, BONK'tan Yükseliş Bekliyor
Kaynak: X / @ColdBloodShill

X platformunda 100 binin üzerinde takipçisine seslenen analist Jakey ise Solana ekosistemindeki herkese bir miktar BONK tutmasını daima önereceğini belirtti.

BONK’un, çoğu kişi için belirsizlik duygusunun hakim olduğu karanlık günlerde Solana ekosisteminin yeniden büyümesinde tartışmasız büyük bir rol oynadığının altını çizdi.

BONK’un Yıllar İçindeki Performansı

Solana tabanlı meme coin, 2022’nin sonunda gün ışığına çıksa da yaklaşık bir yıl sonra manşetlere çıkmaya başladı. Aralık 2023’te fiyatı yukarı yönlü hareketlenmeye başlarken, piyasa değeri kısa sürede şaşırtıcı bir şekilde 1,5 milyar doları aştı.

Hızlı ilerleme, büyük olasılıkla büyük yatırımcı ilgisi, önde gelen büyük borsaların desteği ve elverişli piyasa koşullarından kaynaklandı. Binance, Bybit, Coinbase, OKX ve çok daha fazlası bu süreçte varlık ile alım satım hizmetlerine izin verdi.

Mayıs ayı sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) çıkan BONK için 2024 yılı daha da başarılı geçiyor. Aylık bazda hala kırmızı görünüm verse de son günlerde yaşanan toparlanma ile meme coinin ilerleyen dönemde yeni zirvelere yelken açması bekleniyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.