Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yünsa Yarın Dağıtacak: 4 Liralık Temettü için Bugün Son!

Yünsa Yünlü Sanayi ve Ticaret A.Ş., yarın temettü ödemesine çıkacak. YUNSA kodlu hisselerden temettü almak isteyenler için bugün son gün.
Yünsa Yarın Dağıtacak: 4 Liralık Temettü için Bugün Son!
HABER GİRİŞ

Yünsa Yünlü Sanayi ve Ticaret A.Ş., YUNSA kodlu hisseleri için yatırımcılarına 2024 yılı temettü ödemesi yapmaya hazırlanıyor. Şirket, yarın hisseleri için brüt 4 liraya yakın kâr payı dağıtımı gerçekleştirecek.

YUNSA kodlu hisseler için 30 Mayıs 2024 tarihinde pay başına brüt 3,9456105 TL, net 3,5510494 TL nakit temettü dağıtımı yapılacak.

Temettü ödemeleri yatırımcıların hesabına 2 iş günü sonrasında yansıyacağı için kâr payları hesaplarda 3 Haziran Pazartesi günü görünür olacak.

Temettü alımına hak kazanmak için ise bugün son gün. 29 Mayıs tarihli seans kapanışı itibarıyla YUNSA hissesine sahip olanlar temettü alabilecek.

YUNSA Hisse 29.05.20024
Kaynak: Paratic Piyasalar

Temettü ödemesi görecek olan YUNSA kodlu hisseler yazım anında artıda kayda geçti. Yıllık primi yüzde 130’u aşan hisseler 97,70 liradan kayda geçti.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın