Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yiğit Akü için Bu Tarihe Dikkat! Geri Sayım Başladı

Talep toplama işlemi sona eren ve halka arz sonuçları açıklanan Yiğit Akü’nün borsada işlem görmeye başlayacağı tarih paylaşıldı. İşte detaylar;
Yiğit Akü için Bu Tarihe Dikkat! Geri Sayım Başladı
HABER GİRİŞ

Borsa İstanbul, 3 Haziran tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Yiğit Akü Malzemeleri Nakliyat Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin işlem tarihini açıkladı.

Halka arz edilen 75 milyon TL nominal değerli şirket paylarının 06.06.2024 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 34,68 TL fiyat, “YIGIT” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacağı belirtildi.

Yiğit Akü’nün 75 milyon TL nominal değerli paylarının halka arzının tamamlandığı, şirketin sermayesini temsil eden 300.500.000 TL nominal değerli paylarının kotaya alındığı ifade edildi.

Şirketin halka arz sonuçları gün içinde açıklanmıştı. Yiğit Akü’nün halka arz büyüklüğü 2.601.000.000 TL olarak gerçekleşti ve toplamda 1.918.647 yatırımcıya dağıtım yapıldı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.