Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

XRP Sahipleri Zengin Olacak! Analist Neden Böyle Konuştu?

Ünlü kripto fenomeni, Ripple ağının kripto para birimi XRP'nin geleceğine dair iddialı söylemlerde bulundu. Detaylar haberde;
XRP Sahipleri Zengin Olacak! Analist Neden Böyle Konuştu?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ripple (XRP) ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden yasal çekişme, son gelişmeler ışığında özet karara yakın görünüyor. BitBoy olarak bilinen ünlü kripto fenomeni Ben Armstrong, dava sona erdiğinde XRP’nin en iyi performans gösteren dijital varlıklardan biri olacağına inanıyor.

Ünlü isim, XRP fiyatının fırlayarak sahiplerini zengin edeceğini iddia ediyor. Peki, bu nasıl olacak?

BitBoy, XRP’de Boğa Pozisyonunda!

Kripto para birimine dair iyimser görüşlerini Twitter hesabı üzerinden paylaşan isim, davadan çıkacak kararın bir sayfanın sonu ve yeni bir sayfanın başlangıcı olacağını belirtti.

Davanın ardından XRP’nin şansı konusunda iyimser bir tavır takınan analist, Ripple ile SEC arasındaki uzatmalı davanın artık yakın bir zaman dilimi içinde sona ereceğini belirtti.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @Bitboy_Crypto

Yeni Sayfa: Zenginlik

“Bir şeyin bitimi, yeni bir şeyin başlangıcıdır” diyen ve yeni sayfayı XRP’den zengin olmak olarak tanımlayan BitBoy, XRP ve XRP Army olarak bilinen XRP topluluğu içinde kalmaya devam etmenin yatırımcıların paylarını almaları için en iyi karar olduğuna inanıyor.

GCM Yatırım Banner

BitBoy’un son analizi, geçmişte Ripple davasının Eylül 2021’de sonuçlanacağını tahmin ettiği için bazıları tarafından eleştirilere maruz kaldı.

Analist, bunun tek seferlik bir olay olduğunu ve konuya dair başka bir tahminde bulunmadığını söyleyerek başarısız tahminini doğruladı. Ancak XRP davasının çok yakında sonlanacağını; bunun bir tahmin değil, deneme takvimi dokunuşlarının bir sonu olduğunu ifade etti.

Avukat Deaton: Özet Karar 6 Mayıs’tan Önce Olabilir

Avukat John Deaton da kararın zaman çizelgesi hakkında benzer görüşleri paylaşıyor.

Deaton, bir röportajda, Yargıç Torres’in karar zaman çizelgesinin, özet kararın 6 Mayıs 2023’ten önce olabileceğine işaret ettiğini belirtmişti. Yargıç Torres’in özet kararlarının tarihsel olarak iki ay içinde ortaya çıktığına dikkat çekmiş ve bazı davalar için özet kararın bir saat ve bir ay içinde verildiği senaryoları listelemişti.

Sosyal medyada popüler bir başka kripto analisti olan Ali Martinez de XRP’de boğa konumunda olanlardan. XRP’nin yüzde 47’lik bir artışın eşiğinde olduğuna inanan isim, bunun ancak üç günlük bir mum çubuğunun 0.54 doların üzerinde kapanması durumunda gerçekleşebileceğini belirtti.

Martinez, başarılı bir kırılmanın XRP’yi 0.80 dolar seviyesine kadar çıkarabileceğine inandığını ifade etmişti.

XRP’de Son Durum Nasıl?

XRP gün içinde toparlanma belirtileri gösterirken, günlük grafikte yeşil bir mum oluşturuyor. Son iki gündeki kısa düzeltme, varlık için bir konsolidasyon noktası görevi gördü.

Kripto varlık, kısa ve uzun vadeli bir yükseliş hissi olan 50 günlük ve 200 günlük basit hareketli ortalamaların (SMA) üzerinde işlem görüyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

XRP, haber yazımı itibarıyla son 24 saat içinde yüzde 1.4 yükselişle 0.5105 dolar civarında işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın