Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Vera Konsept Katıldığı İhale Hakkında Açıklama Yaptı

Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, KAP üzerinden katıldığı ihale hakkında bilgi verdi. Detaylar haberde...
Vera Konsept Katıldığı İhale Hakkında Açıklama Yaptı
HABER GİRİŞ

Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden ihaleye katılım hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, iki gün önce T.C. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen İzmir/Urla/Kalabak 4539 ada 1 parsel numaralı 3.969,91 m2 yüzölçümlü taşınmazın 3/4 hissesi arsa satış yöntemiyle özelleştirilmesi kapsamında açılan ihaleye katılacağını duyurmuştu.

Söz konusu ihale birden fazla teklif sahibinden kapalı zarfla teklif alınmasını müteakip görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulü ile gerçekleştirileceği bildirildi.

Tekliflerin komisyon tarafından değerlendirileceği ve teklif sahiplerinin pazarlık görüşmelerine davet edileceği not edildi.

Şirketin borsada işlem gören hisseleri bugün açılışı 27,68 TL’den yaptı. Saat 10.40’ta 28,42 TL’ye kadar yükseldi.

GCM Yatırım Banner

Bu yükselişin ardından düşüşe geçen hisseler yüzde 0,58’lik düşüş ile 27,38 TL’ye geriledi. VRGYO hisseleri aylık bazda yüzde 21,38, haftalık yüzde 7,03 kaybettirdi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın