Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Uzman O Altcoin için Konuştu: Solana Gibi Rallisine Devam Edecek

Kripto analisti, son dönemde yatırımcılarına etkileyici kazançlar sağlayan altcoinlerden biri olan Optimism için tablonun hala olumlu olduğunu söyledi. Detaylar haberde;
Uzman O Altcoin için Konuştu: Solana Gibi Rallisine Devam Edecek
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Haftalık kazancı en yüksek kripto para birimleri arasında yer alan katman 2 protokolü Optimism’in yerel tokenı OP için dijital varlık şirketi Amber Group’un birikiminde gözlemlenen artış dikkat çekti. Tokenın zincir üzerindeki ölçümleri, varlık için yükseliş tezini desteklerken fiyat, son 30 gün içinde yüzde 50 artarak token sahiplerine önemli kazançlar sağladı.

Kripto analisti Ekta Mourya, piyasa değeriyle en büyük 39. kripto para birimi konumundaki OP için yükseliş tezini destekleyen unsurlardan bahsetti.

Kurumlar ve Tüccarlar Tarafından OP Birikimi

Katman 2 tokenının hem kurumsal yatırımcılar hem de tüccarlar tarafından biriktirildiğini söyleyen analist, Data Nerd’ün verilerine göre Amber Group ile ilişkili bir cüzdan adresinin Binance’ten 2,84 milyon OP tokenı çektiği bilgisini verdi. Amber Group’un, son üç gün içinde 9,37 milyon dolar değerinde toplam 5,37 milyon OP token biriktirdiğini belirtti.

OP tokenlarının kripto borsalarından çıkarılmasının, Optimism üzerindeki satış baskısını azalttığından varlık için yükseliş anlamına geldiğini söylerken zincir üzerindeki ölçümlerin OP fiyatı üzerindeki yükseliş görünümünü desteklediğine dikkat çekti.

1.000 ila 10.000, 10.000 ila 100.000 ve 1 milyon ila 10 milyon olmak üzere üç farklı segmentteki tüccarların varlıklarına OP eklediğini ve OP token sahiplerinin bu üç kademesindeki birikimin, tokenın fiyat kazanımlarını desteklemekte olduğunu ifade etti.

GCM Yatırım Banner

Zincir Üstü Yükseliş Göstergeleri Fiyat Artışını Destekliyor

Kripto analitik platformu Santiment’in verilerine göre OP’nin ticaret hacmi son üç ayda istikrarlı bir şekilde yükseldi.

OP Ticaret Hacmi
Kaynak: Santiment

OP ticaret hacmi Ağustos ayından bu yana neredeyse iki katına çıktı. Ağustos ayındaki 128,84 milyondan 13 Kasım’da 259,48 milyona çıkan ticaret hacmi göz doldurdu.

OP Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

DeFiLlama’nın verilerine göre Optimism’de kilitlenen toplam değer 1-13 Kasım tarihleri arasında yüzde 16,81 arttı. Bu durum, piyasa katılımcıları arasında tokena yönelik talebin ve ilginin arttığına işaret etti.

OP fiyatı, haber yazımı esnasında 1,82 dolardan işlem görmekte olup altcoinin haftalık kazancı yüzde 15’in üzerinde seyrediyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.