Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Tacirler Yatırım Dört Hisse için Öneri ve Hedef Verdi!

Borsa güne yükselişle başlarken, aracı kurum Tacirler Yatırım dört hisse senedini önerdi. Detaylar haberde…
Tacirler Yatırım Dört Hisse için Öneri ve Hedef Verdi!
HABER GİRİŞ

Borsa son haftalarda kayıplarını artırırken yatırımcılar alım fırsatı olan hisse senetlerini araştırıyor. BIST 100 endeksi güne yüzde 1’e yakın yükselişle başladı ve 8100 puan seviyesinde işlem görüyor.

Borsadaki yükselişin ortasında, Tacirler Yatırım tarafından paylaşılan günlük bültende hisse senedi önerilerine yer verildi. Aracı kurum önerdiği hisse senetleri için giriş ve hedef seviyelerini de paylaştı.

Tacirler Yatırım’ın günlük öneri listesinde yer alan ilk hisse senedi AKSA oldu. Hisse senedi için 87,85 TL seviyesini giriş noktası olarak gösteren kurum, 90,90 TL seviyesini hedef verdi. AKSA güne yükselişle başladı ve yazım itibarıyla 89 TL seviyesinden işlem görüyor.

Tacirler Yatırım hisse önerileri
Kaynak: Tacirler Yatırım

Tacirler Yatırım tarafından günlük bültende yatırımcılara önerilen bir diğer hisse senedi MAVI oldu. Hisse senedi için 130 TL seviyesinden işlem açılmasını öneren kurum, 134 TL seviyesini hedef olarak gösterdi. Hisse senedi yazım itibarıyla 129 TL’den işlem görüyor. Raporda 128 TL seviyesi stop-loss- seviyesi olarak verildi.

Raporda önerilen hisse senetleri arasında SAHOL da yer aldı. SAHOL hisse si için 69,75 TL’yi işlem seviyesi olarak işaretleyen Tacirler Yatırım, hisse senedinin 72,20 TL’ye yükselmesini bekliyor. Hisse senedi güne yatay başladı ve 69,95 TL seviyesinde bulunuyor.

GCM Yatırım Banner

Günlük öneri listesindeki son hisse senedi ise TUPRS oldu. Tacirler Yatırım, TUPRS için 142,10 TL’yi giriş seviyesi olarak verirken, 147,10 TL’yi hedef seviye olarak gösterdi. Hisse senedi yazım itibarıyla 142,5 TL seviyesinde bulunuyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın