Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Solana ile Auidius Arasında NFT Entegrasyonu Yapıldı

Aidius kullanıcıları artık Solana ekosisteminden yararlanabilecek.
Solana ile Auidius Arasında NFT Entegrasyonu Yapıldı
Son Güncelleme: 
Yorum

NFT’ler son dönemde kripto para piyasasında en çok yükselen kategoriler arasında başı çekiyor. Blockchain tabanlı müzik akışı platformu Audius, Solana NFT entegrasyonunu başlattığını ve 6 milyondan fazla kullanıcısının Solana kütüphanesinden dijital koleksiyonları kullanmaya başlamasına izin verdiğini duyurdu.

Entegrasyon, Solana tabanlı cüzdan ve tarayıcı uzantısı olan Phantom aracılığıyla gerçekleşecek. Audius’un kurucu ortağı ve CEO’su Roneil Rumburg, ortaklığın Solana’ya ilk NFT keşif katmanını verdiğini söyledi.

Audius geçtiğimiz günlerde sosyal medya devi TikTok ile ortaklık duyurusu yapmış ve adından söz ettirmişti. Ortaklık, Audius kullanıcılarının kısa videolar oluşturmak amacıyla şarkıları doğrudan TikTok’ta paylaşmasına olanak sağlıyor.

NFT’ler milyonlarca dolar değerinde dijital koleksiyonların daha fazla tanınması sayesinde kısa sürede ana akım haline geldi. Ağustos ayı verileri 900 milyon dolar değerinde NFT satışı gerçekleştiğini gösteriyor. Mayıs ayında bu oran 255 milyon dolar seviyesinde kalmıştı.

Yatırımcılar CryptoPunk NFT’lerine milyonlarca dolar harcıyor ve hatta Ethereum merkezli pet rock koleksiyonları için altı haneli yüksek ödemeler yapmaktan çekinmiyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%