Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

SNICA’dan Net Duruş: Haber ve Söylentilere Açıklık Getirildi!

Sanica Isı bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden yayımladığı bildiri ile gündemde yer alan haber ve söylentilere açıklık getirdi. Detaylar haberde;
SNICA’dan Net Duruş: Haber ve Söylentilere Açıklık Getirildi!
HABER GİRİŞ

Sanica Isı Sanayi A.Ş. (SNICA) tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Haber ve Söylentilere İlişkin bildiri paylaşıldı. Şirket, 3 Haziran 2024’te KAP’ta yayımlanan açıklama sonrası potansiyel ortaklık görüşmeleri hakkında çıkan haber ve söylentiler hakkında açıklama geldi.

Şirket KAP bildirisinde, konunun yatırımcılar ve kamuoyu tarafından daha iyi anlaşılabilmesi için ilave açıklamaların yapılması gereğinin duyulduğuna işaret edildi.

Sanica Isı, bu adımla sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve marka gücü ile dünya genelinde finansal ve operasyonel konumuna katkı sağlayacağına inandığını vurguladı.

Sektöründe lider ve yabancı bir firma ile ortaklık kurma ve stratejik iş birliklerinin yapılması konularında görüşmelerin olabilmesi için Sanica Isı, Pragma Finansal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.’ye yetki verdiğini kaydetti.

KAP bildirisinde, şirket büyümesine katkı sağlayacak bu stratejik iş birliği ve ortaklık ile ilgili her türlü gelişmenin yatırımcılara ve kamuoyuna açıklanacağına dikkat çekildi.

GCM Yatırım Banner
Paratic Piyasalar Sanica Isı Canlı Grafik
KAYNAK: Paratic Piyasalar

Borsada SNICA koduyla işlem gören şirket payları yıllık bazda yüzde 19,36 oranında kazanç sağladı. Hisse aylık bazda yüzde 11,04, haftalık bazda ise yüzde 5,97 oranında düşüş gösterdi.

Gün içinde 7,07-7,37 lira aralığında işlem gören SNICA payları TSİ 14.33 itibarıyla yüzde 0,7 düşüşle 7,08 lirayı test etti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.