Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Shiba Inu için Büyük Hacimli İşlemler! SHIB Toparlanıyor mu?

Shiba Inu balinaları bir gecede 1,52 trilyon SHIB'i hareket ettirdi. Meme tabanlı kripto para toparlanmaya hazır mı? Detaylar haberde;
Shiba Inu için Büyük Hacimli İşlemler! SHIB Toparlanıyor mu?
HABER GİRİŞ

Kripto ekosistemindeki en büyük meme coinlerden biri olan Shiba Inu, zincir üstü son gelişmelere göre bir fiyat toparlanması yaşamaya doğru ilerliyor gibi görünüyor. Balinalar tarafından başlatılan büyük hacimli transferler, son 24 saat içinde 1,52 trilyon SHIB tokenın taşınmasıyla sonuçlandı.

IntoTheBlock verilerini değerlendiren kripto analisti Ekta Mourya, popüler altcoini nelerin beklediğini tahmin etti.

Shiba Inu’nun Artan İşlem Hacmi SHIB Fiyatını Hareketlendirebilir

Büyük işlem hacimleri, özellikle ticaretin, alım satımın zayıf olduğu günlerde genellikle varlığın fiyatındaki dalgalanmayla ilişkilendirilir. SHIB özelinde bakıldığında, kripto analitik platformu IntoTheBlock’un verilerine göre son 24 saatteki toplam token transfer hacminin 1,52 trilyon SHIB’e karşılık geldiği görülüyor.

11,11 milyon dolar değerindeki SHIB’in zincir boyunca taşınmasının kullanıcı aktivitesindeki artışa işaret etmekte olduğunu söyleyen Mourya, bu tür hareketlerin, zayıf işlem yapılan günlerde varlığın fiyatında her iki yönde de volatilitede artışa neden olabileceği göz önüne alınarak değerlendirilmesi gerektiğine dikkat çekti.

SHIB Büyük İşlem Hacimleri Dikkat Çekiyor
Kaynak: IntoTheBlock

Shiba Inu’nun durumunda, meme coinin üç ayın en düşük seviyesi olan 0,00000695 doları gördüğü 12 Eylül’den bu yana yüzde 5 oranında değer kazanması nedeniyle fiyat tepkisinin yukarı yönlü olmasının mümkün olduğuna dikkat çekti.

GCM Yatırım Banner

Büyük İşlemlerdeki Ani Artış Yükseliş Habercisi Olabilir

Meme tabanlı kripto varlığın fiyatının 12 Ağustos’tan bu yana düşüş eğiliminde olduğunu söylerken SHIB fiyatının, 0,00000738 dolar, 0,00000795 dolar ve 0,00000890 dolar seviyesindeki üç uzun vadeli 10 günlük, 50 günlük ve 200 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) altında olduğunu ifade etti.

Analist, başarısız olan ilk denemeden sonra Shibarium ağının yeniden başlatılması ve SHIB tokenlarının toplu yakımı gibi olayların, SHIB fiyatında bir toparlanmayı katalize etmekte şu ana kadar başarısız olduğuna da değindi.

Bununla birlikte balinaların büyük işlemlerindeki ani artışın, kripto varlığın fiyatını daha da yukarı itebileceğini ve bunun da düşüş eğiliminin kesin bir şekilde kırılmasını destekleyebileceğini sözlerine ekledi.

SHIB fiyatı, haber yazımı itibarıyla 0,000007266 dolar civarında işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.